Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik "fogyókúrás tabletta"...

Melyik "fogyókúrás tabletta" a leghatásosabb?

Figyelt kérdés
Ár-érték arányt is beleszámítva.

2012. jan. 8. 20:54
1 2
 11/15 anniebianca válasza:
Ja igen, és 54 szemes 3000ft, napi két tabletta de én csak 1et szedek, spórolok.:D
2012. jan. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szintén Adipex


Aczélnak meg huszadszorra is elmondom: NEM drog, NINCS betiltva, Ausztriában RECEPTRE veszem! Én ennyire értetlen embert még nem láttam....

2012. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a hiányos ismereteidért nem én leszek a hibás, már ne is haragudj!

hogy ne lenne drog? milyen hülyeséget beszélsz, és miért nekem írod a hülyeséget (amire láthatóan nem vagyok vevő).

a központi idegrendszert befolyásoló vegyület, már hogy a fa.szba ne lenne drog? más részt az extasy-val rokon vegyület a hatóanyaga. 3.részt Thaiföldön szteroidokat és hormon készítményeket lehet lazán venni patikákban (sok transzinak kell is) akkor most ezek is ajánlott szerek lesznek?

nézd már meg, hátha Osztrákiában is lehet kapni valami ösztrogén származékot, hozhatnál nekem mert kicsi a mellem.. fantasztikus.


és attól, hogy elveszik valakinek az étvágya, még mindig nem következik, hogy fogyni fog, de ezt személy szerint les.zarom, nem értik (maguk) a lényeget, hogy drogokkal nem lehet eredményt elérni, tönkre ba.ssza az amúgy biztosan fantasztikusan egészséges testét (kötve hiszem, ezért jó zsíros mert olyan egészséges)..

szerinted miért nincs forgalomban ebben a koszfészekben? Mr. Magyarország miért nem tukmálja az adipexet? mert szív panaszokat okoz és ez a sok szerencsétlen így is jó eséllyel infarktust fog kapni, nem hogy még gyógyszerrel rontsák tovább a szív funkcióikat!

ennyi, nem ellenem kéne írogatni, hanem átgondolni a helyzetet, úgy mond a valóságot, racionális alapokkal, megfontoltan.

amúgy vannak természetes összetevőjű étvágy csökkentők, amik nem kecsegtetnek rászokással, vagy fizikai panaszokkal. (talán pl. a hoodia..)

2012. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fú Aczél már megint annyi betűt összehordtál hogy ránéztem és elszédültem! Tudod ki olvassa el (OLVASNI??? a MAI VILÁGBAN???), inkább bekapcsolom a tévét és nézem a való világot ott legalább nem kell gondolkodni, csak hörögve röfögni, közbe megy a babos virslis sültkrumpli kólával! Mellé szedem ezt az Anipexet vagy mit, meg a barátom ajánlott mellé egy román csoda gyógyszert a Napozimot, hogy napi 10-et ha beszedek tőle akkor még izom is jön rám úgy hogy nem is edzek! Szóval ennyit erről, az okosabbak bogyót szednek a buta ember meg eszik, edz, és remél!
2012. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Oké. Utolsó 2 kommentelőnek mondom, hogy mivel nem válaszoltak a kérdésre(de úgy látom szükségszerű volt a két komment nektek :D ) ezért nem jelentem. Mivel SEMMI köze a kérdésemhez! Nem tanácsokat kérek, nem tippeket, hogy hogyan fogyjak le. Azt hiszem nem tudjátok, hogy miért tettem fel pont ezt a kérdést. De nem is lényeges. Csak a VÁLASZra vagyok kíváncsi. Lehet, hogy kísérletezni akarok, lehet hogy szakdolimba kell, lehet hogy csak KÍVÁNCSI vagyok! Nem kell rögtön mindenkit mindennek elhordani. Ha véleményt akarsz nyilvánítani, azt ne itt! Itt válaszolni kell a kérdésekre!


Az eddigi értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2012. jan. 17. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!