Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyaszt a Malva Tea kapszula?

Fogyaszt a Malva Tea kapszula?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Valaki használ ilyen kapszulát? Vagy szerintetek hülyeség ez? Hogy lehetne hasból fogyni? Hiba tornázom nem megy le :( Előre is köszönöm a választ!
2012. jan. 12. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. minden kapszula hülyeség. tiszta profit a forgalmazónak, pénzkidobás neked

2. nem lehet hasból fogyni. nem te válogatod meg, hol kezdi el bontani a szervezeted a zsírt, ez a genetikától függ, de ha kitartó vagy, akkor előbb-utóbb mindenhonnan lejön.

3. a torna nem ér semmit, olyan mozgás kell, ami hosszan tart, az egész testet igénybe veszi és egyenletes. pl. kocogás.

4. nem elég heti 1-2x ugribugrizni, mert ezzel max 500 kcalt égetsz, amit 2 csokival vissza is pótoltál. szóval oda kell figyelni az étkezésre, a kalóriákra, hiszen a fogyás 70% diéta, 30% mozgás


mellesleg hány cm/kg és fiú/lány vagy? akkor talán konkrétabban is tudok segíteni.

2012. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok 19 éves. 163cm és 69 kg. jó lenne ha valaki tudna segíteni egy kicsit. A válaszod nagyon szépen köszönöm:)
2012. jan. 13. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Az adataidból gondolom h kb 10 kilót szeretnél fogyni, nem? Akkor 2 lehetőség van:

1. Kb. 3 hónap alatt lemehet, de akkor nagyon szigorú diéta és edzésterv kell. Én ezt választottam, sikerült, látványos volt, de nagyon nehéz.

2. Ha csak kevesebbet eszel, és mozogsz valamennyit, akkor lassabban megy le, mondjuk fél év alatt. Ez is látványos lesz a végén, de tovább tart nyilván.


Attól függ, hogy érzed magad diéta alatt. Ha már egy kicsit eltérő étrendtől is ugyanolyan sz.rul érzed magad, mintha gyökeresen megváltozott volna a táplálkozási szokásod, akkor az első verzió lenne a megfelelő. Ugyanis akkor mindenképpen szenvedsz, de fele annyi ideig. 3 hónap pedig elég arra, hogy fejben megerősödj, és ha nem is megszereted, de elfogadod az új életmódodat. Én most súlyt tartok, 70%-ban lightos kajákat eszek, de van, hogy benyomok egy egész hamburgert.

De ha úgy érzed, hogy egy szigorú étrend számodra tarthatatlan, viszont egy kis változtatást, mennyiségcsökkentést még el tudnál viselni hosszú távon is, akkor neked a 2. megoldás lesz megfelelőbb.

Mellé mozogni kell, ahogy említettem valami hosszabban tartót, pl. kocogni (én azt szoktam), vagy pl. én járok röpiedzésre, de te is beiratkozhatsz bármilyen csapatsportra, akár küzdősport, labdajáték, vagy el is mehetsz edzőterembe aerobicozni, spinningre. Ezek azért jók, mert időponthoz, társasághoz vannak kötve, és akkor nem lógod el úgy, mint a kocogást.

2012. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm még 1x a válaszodat! Igen a 10 kg minimum kellene! Sokat segítettél vele! :) Azt hiszem a futás jó lesz plusz a biciklizés :) na meg persze mellé a torna és a diéta:)
2012. jan. 13. 16:35
 5/12 A kérdező kommentje:

És mi a véleményed erről:

[link]


nézd meg és írj véleményt köszönöm! :)

4 napból áll, és utána mi van a következő 3 nappal? előről kezdődik? (lehet hülyének nézel de nem értem :/ )

2012. jan. 13. 16:49
 6/12 anonim ***** válasza:

hát a 90 napost ismerem, és elég elavultnak számít már, többször bebizonyították, hogy inkább káros, mint használ. pl. anyum is csinálta, és szépen mentek is le a kilók, de ahogy abbahagyta, szinte 1 hónapon belül visszahízta. most már tudjuk, hogy minden nap minden tápanyagot meg kell adni a szervezetünknek :) így egészséges.

szerintem ne próbálj meg konkrét diétát követni, egyrészt mert a nőklapja, femina, stb... tele van mindenféle bugyuta csodadiétával, ami 1 héten belül 4-5 kiló fogyást ígér.. nos ez mind kamu, és ráadásul veszélyes is (mármint a koplalás, mert a legtöbbje az).

Akár kereshetsz is magadnak valami jó étrendet, de egyszerűbb, ha te magad állítod össze. így biztosan csak olyan dolgok kerülnek bele, amiket szeretsz, és ezért nem fogod feladni 1-2 hét után, másrészt pedig személyre szabhatod a mennyiségét. hiszen a te testednek nem jó akármilyen oldalról lemásolt diéta, mert aki azokat megírta, nem tudhatja, hogy egy 100 kilós irodai alkalmazott, vagy egy 70 kilós fiatal sportoló kezd-e bele a diétába. mindkettőnek másra van szüksége.


szóval a lényeg, hogy számold ki, hány kalóriát kell megenned ahhoz, hogy fogyni tudj. És akkor ezt kell megenned egy nap. Ez nem tűnik nagy dolognak, de ha elkezded, rá fogsz jönni, hogy a napi kalóriádat beviheted 3 tábla csokiból, vagy 20 deka húsból, zöldséges rizsből, rozskifliből, felvágottból, zöldségből, gyümölcsből és tojásból. nyilván az utóbbi jobban laktat, a csokival meg csak 2-3 órára érezheted tele magad. Ezért vannak bizonyos dolgok diéta során, amiket szívesebben eszünk, mivel kevesebb kalória van benne, vagyis többet lehet belőlük enni.

És akkor itt jön az, hogy a szigorúbb, vagy a megengedőbb diétát választod.

A szigorúnak kb. ezek az élelmiszerek az alapjai: rozskenyér, csirkemell sonka, párolt/grillcsirkemell, rizs, zöldség, gyümölcs, zabpehely (cukormentes), joghurt, kefir, hal, sovány túró, tojás, fehérjeturmix.

ezeket kell elosztani 1 napra ahogy jól esik, de az energiaértéken belül kell maradni. Továbbá javasolt reggel szénhidrátban gazdagabb dolgokat enni (zabpehely, kifli, gyümölcs), míg estére inkább fehérjét (turmix, tojás, túró, sonka, csirkemell).

Ha nem akarod ennyire szigorítani, akkor is ez lesz az étkezések alapja, de már lehet velük trükközni: pl. szóbajöhet a light vaj, a light sajt, a csirkemellet lehet pici olajon sütni, köretnek krumpli, savanyúság, lehet főzelékeket csinálni, teljes kiőrlésű tésztát enni, chilis babot, kenyérre pizzakrémet/szendvicskrémet kenni, leveseket főzni (ne legyen benne tejszín, habarás vagy rántás!), gyrost enni. Rablóhús, rántotta zöldséggel, kakaót inni sovány kakaóporból édesítőszerrel. Igazából bármi, aminek alacsony a zsír, liszt és cukortartalma belefér, ha a napi kalóriádba benne van.

Folyadéknak elsősorban ásványvíz, az íz kedvéért pedig tea édesítőszerrel vagy light kóla. És legalább 2-3 liter naponta :)

2012. jan. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó jó akkor magamnak állítom össze az úgy jobb lesz :) Köszönöm a sok segítséget! :)
2012. jan. 13. 19:54
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudsz valami jó számláló programot vagy valamit?

mert most külön-külön nem tudom minek mennyi a kalóriája.. épp ezen gondolkodom :)

2012. jan. 13. 20:21
 9/12 anonim ***** válasza:
én ezt használom: [link]
2012. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 14. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!