Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Helo. Az adiponix bevált...

Helo. Az adiponix bevált valakinek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 27. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

drogok, amfetamin származékok mindenkinek beválnak. ez nem kérdés! a has szúrás is mindenkinek brutális vérveszteséggel jár, tehát vannak azért olyan dolgok amik mindenkire "hatnak".

még rám is, csak én előbb megölöm a szúrót, minthogy felmetszene a kés.

jobb esetben te is előbb reagálsz, mint hogy gyógyszerek kerülnek a testedbe.

2012. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Adipex és adiponix más. Adiponix recept nélküli táplálékkiegészítő, kedves aczél(már megint mindenol). Megoszlik kinek válik be, de adiponix esetében akinél beválik valójában életmódot váltott és az étvágycsökkentő hatásra szerintük várni kell. EZ nem igaz, mert eleve előbb-utóbb összeszűkül a gyomor. Adipex(gyógyszer) vált be nekem csak(edzés és diéta mellett), Aczél meg forduljon fel a jó okos tanácsaival, biztos topmodell. Az orvosok nagyobb gyilkosok, mert előbb írnak fel vérnyomáscsökkentőt meg minden vackot, mint egy célzottat.

Adiponix fenyőmagolaja nem vette el az étvágyam. Koffein meg szerintem eleve felesleges a többi szokásos anyagokkal együtt. Zsírégető mind a mai napig a természetes és egészséges kategóriában a karnitin. Amúgy zsír nem drasztikus kalóriadeficittel ég csak el, különben izom is elvész, mert glükózt könnyebben vesz el izomból a szervezet vész esetén. Ha meg több izmod van, akkor eltartásukhoz többet is ehetsz büntetlenül.(Én még régebben próbáltam az adiponixot, amikor még nem reklámozták agyon)

2012. jún. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!