Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Jók ezek a fogyasztó szerek?

Jók ezek a fogyasztó szerek?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a diétát,szeretek enni :) nem vagyok vészes, de nem ártana fogyni ....inkább pocakos vagyok..mit tudtok a gyógyszerekről?Jók? És melyik ami bevállt?
2012. febr. 5. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a pszichiátriai gyógyszerek nem adnak akaraterőt, sem észt, ha erre gondolsz.
2012. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, diéta ás mozgás mellett simán hatnak.


Amúgy, mivel szeretsz enni, a mozgásra helyezd a hangsúlyt. Ha sokat mozogsz, nyugodtan ehetsz többet.

2012. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A munkám nagyon pörgős mozgós sok időm nincs mozogni az a bajom :( a munkámon kívűl :)
2012. febr. 5. 22:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet enni is, csak le kell mozogni. Fogyasztószerek nincsenek , ne várd azt egy bogyótól hogy elégeti a fölösleges kalóriákat amiket beviszel. Vannak készítmények amik segíthetnek ha mozogsz is, de csodaszerek nem léteznek.
2012. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyasztószerek MÉG MINDIG nem léteznek.Különben nem lennének kövér emberek.Max ami a mozgás mellet kicsit segít L-karnitin stb.1edül az étvágycsökkentők működnek csak azok teljesen tönkreteszik a szervezetet,rosszabb mint a cigi vagy az alkohol.Ha nem szereted a diétát(senki se szereti) nem fogysz le,ennyi.Valamit valamiért^^
2012. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akinek nincs ideje tornázni,és energiája diétázni az marad kövér? :)Nem tudom elhinni hogy semmi nincs rá...én nem akarok drasztikusan lefogyni csak mindössze 5-6 kg. de csak a hasamból. Mindenesetre köszi a válaszokat.
2012. febr. 6. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg ide írogatsz addig is tornázhatnál.2.HELYI fogyás nincs,mivel hasra hízol először,logikusan abból fogysz utoljára.Ha lenne helyi fogyás mindenki csinálna napi 20-30perc felülést és az emberek fele kockahassal rohangálna.Gondolkozz.
2012. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!