Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A vodkától fogytam? Lehetséges...

A vodkától fogytam? Lehetséges? Van erről valami kimutatás?

Figyelt kérdés

4napon át ittam összesen fél litert, és láthatóan vékonyabb lettem, pedig ettem mekis kaját is, meg csokit is, egyszóval zabáltam:D


most kaptam egy vidit, ami arról szó hogy mi mindenre jó a vodka, pl.: zsíroldó is(szemüveglencsét lehet vele tisztítani) ebből arra a következtetésre jutottam hogy akkor fogyaszt is..


2009. jún. 2. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fogyaszt....
2009. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor nem tom mitől lehetett:) a lényeg h fogytam:P
2009. jún. 2. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát állítólag 2 féleképpen lehet fogyni, vagy kalóriát csökkenteni vagy hihetetlen mértékben "zabálni". Ugy hogy már a szervezet undorodjon a kajától.

De szerintem, az agykontroll is segít, ha bebeszéled magadnak, hogy fogysz akkor fogyni is fogsz.

2009. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jah a zabálás nálam nem azt jelenti hogy mértéktelenül, hanem hogy napi 1-2 szendvicstől, és egy kis csokitol többet ettem:) Eleve nagyon keveset eszek, csak most többet ettem 4napig amég ittam is, tehát 3x kajáltam 1nap:S
2009. jún. 2. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted, mert ha iszunk muszáj többet enni is, mert hamar kiüt a pia, az meg ugye nem jó. (Azért is írtam zárójelben, hogy ne legyen félre érthető.) Egyik barátnőm 500-600 kcal van. Na őt egy pohár vörösbor úgy kiütötte, hogy alig állt a lábán.
2009. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát igen én is jártam már így, h egész nap egy szecsó, és pár kortytól órákon át a földön fetrengtem xD
2009. jún. 2. 21:04
 7/10 A kérdező kommentje:
am igen az agykontroll is jó:) épp alkalmazom, mert ettem csokit :D
2009. jún. 2. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább arról lehet szó, hogy többet mozogtál. Én pl. ha elmegyek ilyen 3 napos fesztiválra, akkor mindig fogyok pár kilót, pedig én olyankor sört iszom (mértéktelenül), ami nagyon hízlal. És enni is szoktam, ittasan mindig éhes vagyok. De eleve többet mozgok, mint egy átlag hétköznap, mert jövök-megyek folyamatosan, táncolok, ugrabugrálok a koncerteken, míg amikor nem fesztiválon vagyok, akkor keveset mozgok. Nem lehet, hogy te is inkább többet mozogtál, mint szoktál?

Amúgy ezen én is gondolkodtam, hogy az alkohol oldja a zsírt, akkor fogyasztania kéne, de ez nem így van, minden alkoholos ital hízlal.

2009. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen többet mozogtam az biztos, kora reggeltől késő estig talpon voltam. am én is rengeteget agyalok ezen, hisz sok alkoholista gizda, de van aki meg épp ellenkezőleg, lehet alkati kérdés is ez, nem tudom, de biztos a mozgás játszott akkor közre:)
2009. jún. 2. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Az agyadat fogyasztja maximum...
2009. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!