Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha zsirégetőt szedek mit kell...

Ha zsirégetőt szedek mit kell érezzek, honnan tudom hogy emeljem az adagot vagy jó ez igy?

Figyelt kérdés

2012. febr. 16. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Az előttem lévőnek igaza van. Normálisan egyél, és menj el napi 40percet sétálni. Többet érsz vele.

Onnan tudod, hogy kisebb a segged. ;)

2012. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
járok edzeni és diétázok is, a kérdésem az volt hogy honnan tudom hogy haszál vagy nem használ,nőveljem az adagot a napi maxra vagy sem. :(
2012. febr. 16. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:

gyik szabályzatbatát Aczél válasza:

az előzőekben le volt írva, hogy nincsenek zsírégetők. tehát nem fogsz semmit sem érezni!

2012. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az első komment nincs meg,kitörölte vagy nem tom mert én el sem tudtam olvasni
2012. febr. 16. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van benne koffein, szinefrin, yohimbe stb akkor az 1*1-től a dobozon feltüntetett max adagig mehetsz. Ezeket nem ajánlatos túladagolni.

Ha már nem érzed hogy ad egy kis energia löketet akkor kell emelni az adagot de mindig csak lépcsőzetesen. 2 hét után érdemes egy hét szünetet tartani mivel egy idő utánn úgyis hozzászoksz.

2012. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, a koffein már csak ilyen, nem ajánlatos túladagolni..

zsírégetők meg nincsenek, tehát ne számíts semmi ilyen hatásra.

2012. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mit az hogy nem létezik zsirégető?
2012. febr. 17. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

szó szerint azt jelenti, hogy nincsenek olyan szerek amiktől több zsírt éget a tested.

a krematóriummal nem ér érvelni, mert zsírégetőként táplálék kiegészítőt értenek.

nem reklámozhatom, pedig van egy fogyás-tévhitek oldal. meg nyilván több is, csak keresned kell! tehát azt ajánlom vagy higgy nekem, vagy olvass utána annak amit írok. sokkal jobban nem tudom elmagyarázni, a testednek van egy energiaigénye, ez az életed, edzésed költsége és kész. ezt különböző energianyerési módokon lehet fedezni, zsírok vagy szénhidrátok oxidálásával, izomfehérjéből képzett cukor oxidálásával.. ATP szintézis, citrát-ciklus stb, ezekről nem tudom mennyit akarsz olvasni.

de egyik folyamatban sincs szerepe a koffeinnek, vagy a többi anyagnak ami a tablettádban van. így értem.

2012. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!