Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipokill-t mivel tudom...

Gumbo kérdése:

Adipokill-t mivel tudom párosítani hogy még jobb legyen a hatás?

Figyelt kérdés
Diétázom,4napos edzéstervem van 18 éves vagyok 84,5 kg 174cm 24,5%zsírtartalom,52%víz,40%izom, több éve járok konditerembe. Olyanok írjanak akik értenek hozzá, és kérem mellőzzük a félrebeszéléseket hogy te ne szedj ilyesmiket, köszönöm előre is.
2012. febr. 21. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

fahéj meg gyümölcs kivonatokkal pontosan milyen eredményt is szeretnél elérni? :)

senki sem mondja hogy ne szedd, a szájteknek is meg kell élnie, akkor párosíts hozzá egy jól összeállított szálkásító étrendet.

2012. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kis vízhajtóval meg káliummal. Meg ne egyél szilárd ételt, csak rákosoknak szánt tápszert.


Amúgy jó ez az Adipo-izé, most minden slágertermék ezzel kezdődik, nem tudom mi a bajod Acc. Az hogy tirozin meg zöldtea van benne, meg pár gyümölcs izolált kivonata, és nem találták fel vele a spanyolviaszt, az senkit nem érdekel.

2012. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tirozin meg gyümölcs..

fuck dat shit, veszek én is egy dobozzal, és ezzel ízesítem majd a reggeli zabot!

2012. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szálkásítás a célem, zsírt ledolgozni és hogy megmaradjon az izom
2012. febr. 22. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:

ehhez csak normálisan betartott étrend kell, meg továbbra is rendesen edzeni..

minden testépítőnek ez a célja, minél kevesebb zsírt felszedni tömegeléskor, és minél kevesebb izmot leadni szálkásításkor. akkor már inkább glutaminon gondolkodj el, mint kiegészítő aminosav, ne adipokillen meg tököm tudja min. ebben vannak aminosavak? lehet, már nem tudom mikor olvastam az összetételét.

de akkor is olcsóbb lenne és hatékonyabb direkt glutamint venni.

2012. febr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt írja hogy a Tirozin nem jó mellé
2012. febr. 22. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy mit ír, oda van írva a termék alá, hogy az van benne.
2012. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen és akkor elég fölösleges mellé még venni is ha van benne
2012. febr. 22. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:

én azt akartam írni, hogy helyette mehetne glutamin. mert a koffeinnel, gyümölcs kivonatokkal, tirozinnal stb. zöldtea meg minden ami benne van max. a slimfites fogyasztószeres idióták lesznek boldogabbak, szálkásításban egy valami segíthet, ha jó tápanyagokat eszel és állandóan fenntartod az aminosav szintet a véredben. ehhez megerőltettem magam, és ajánlottam is rögtön egy glutamint.


azért írom úgy, hogy megerőltettem magam, mert ilyeneket nem szoktam fejben tartani, hogy milyen aminosavat érdemes szálkásításkor enni hogy csökkentsük az izom veszteséget, ezeket el lehet olvasni builder.hu-n. de, előkotortam sok beszélgetést a témában, és lásd: l-glutaminsav. adipokillről viszont szó sincs sehol, se a fejemben, se egy testépítővel folytatott beszélgetésben, nem ám.

2012. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!