Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » HALLOT MÁR VALAKI A KÁPOSZTALE...

HALLOT MÁR VALAKI A KÁPOSZTALEVES-ből kalakított gélkapszuláról?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy a káposztalevessel lehet fogyni,és hogy tényleg hatékony.

De most olvasom,hogy van már kapszula is belőlle,szerintetek hatásos lehet????

Valaki esetleg már kipróbálta???



2012. márc. 1. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

nézz be ide:

[link]


Addig míg nem nézed meg a fenti linket, meg ne vedd!!Az én válaszom is közöttük van.

2012. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem,hát igen rengeteg a rossz tapasztalat. :(

Neked miért ez a véleményed?Esetleg te már próbáltad,vagy csak akartad és előtte szétnéztél,hogy mit írnak róla??

Még nem vettem meg,de úgyláccik nem is fogom.

Nemrég vettem bio cla+t-t és az sem hatott semmit!!!!:(:(

Ugyláccik ez mind átverés!!!!!

Pedig olyan hitelesnek tűnik...

2012. márc. 1. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondok egy nagy titkot edzés és diéta , nincs csoda szer...nincs csoda diéta, nincs csoda rezgetőgép amiben semmit nem kell csinálni, ezek nem működnek amennyi pénzt és erőt ezekre áldoztok abból inkább egy kondibérletet meg csirkemellet,zöldséget,rizst,fehérjeport,multivitamint, zabpelyhet vennétek, bőségesen jól néznétek már ki, de persze itt van ez az út is amiben lehet hinni nyugodtan működhet is hogy kapszulán? éltek 1-2 hétig legyengülve, csomó izmot veszítve, csak fölösleges de nagyon mert nem tudtok olyat mutatni nekem aki tényleg jól néz ki, van teljesítmény is a külső mögött és egészséges és hasonló hülyeséggel fogyott le.
2012. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mire való a fehérjepor?
2012. márc. 1. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen, próbáltam, a tapasztalatom, hogy egy dekát nem fogytam, bár hízni sem híztam.
2012. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

3 hétig szedtem, nem fogytam tőle. Visszaküldtem a dobozokat , kiváncsi vagyok visszaküldik-e az árát.

Ha tudtok e-mail eléhetőséget írjatok, ill. valaki visszakapta már az árát?

2012. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én most vettem 2000, kíváncsi vagyok rá, megírom a tapasztalatokat majd, ma vettem be vacsi előtt az elsőt, még nem fogytam, de ami késik, nem múlik.
2012. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem használt a káposztaleves kapszula. Csökkenti az éhségérzetet és eltelít, tehát kevesebbet eszem és ez meg is látszik.
2012. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!