Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A csalán vagy a maté tea a...

A csalán vagy a maté tea a hatásosabb fogyókúra mellé?

Figyelt kérdés
Körülbelül 13 kg feleslegem van, lassan 3 hónapja figyelek az étkezéseimre, tudatosan eszek kevesebbet, száműztem az étrendemből a lisztet és a cukrot, sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, így sikerült leadnom 7 kilót. Szeretnék rásegíteni a diétára valamilyen teával, érdekelne melyik a hatásosabb zsírégető. A maté teáról azt hallottam, hogy az elveszi az étvágyat is. Tapasztalatokat szívesen fogadnék!:)
2012. márc. 5. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
hoppá, elírtam, nem a csalán teára, hanem a zöldre gondoltam..
2012. márc. 5. 15:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se veszi el az étvágyamat, viszont egészséges mindkettő, de a matéval vigyázz, mert nagyon felpörget, a matein ami benne van, jobban hat mint a koffein. :D Legalábbis én így vagyok vele.
2012. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is maté teát iszom bár, én rögtön a matein miatt kezdem el inni... a kávé sem használt nekem, annyira fáradt voltam állandóan. De az éhséget nekem sem veszi el, de legalább felpörget, azzal is égetsz kcal-t... meg a fehér tea jó, mert vízhajtó hatású. Ha nagyon fogyni szeretnél, akkor a mályva teát tudom neked ajánlani, az nagyon jó tisztító és fogyókúra idején :) A zöld tea nekem minden napi, de semmi változást nem látok, ha nem koplalok mellé.... A mályvateára esküszöm. Meg a matéra is, csak a matein miatt :D

2012. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hmm van mályvateám, de az nem jó, mert rákkeltő, meg nekem nagyon görcsöl tőle a hasam, arról nem is beszélve, hogy nem merek utcára menni..:DDD

vettem zöld teát, 2 nap alatt -1 kg. :) és nem változtattam a mennyiségeken, jó persze nem eszek sokat, de szerintem a tea dobott rajta...:D remélem folyamatos lesz a fogyás, nem csak most indul be..

2012. márc. 7. 15:48
 5/5 anonim válasza:

Maté tea!!! Én használtam, megfelelő sport és étrend mellett nagyban a maté teának köszönhetően lement 10 kg.

Egy idő után (nem egyből) étvágy csökkentő.

Azért is hagytam abba az ivását, mert alig bírtam tőle enni egy idő után. Úgyhogy csak mértékkel. ;)

A maté tea a kedvencem. :)

2013. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!