Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le könnyen?

Hogyan fogyhatnék le könnyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzte, hogy anniyra kövér nem vagyok mert 165cm és 65kg vagyok, csak a hasamon van a sok súlyfelesleg. Azóta híztam meg mióta fogamzásgátlót szedek (2 év alatt felszedtem 8kg-ot). Próbáltam már hogy este 6után nem eszek (ma lesz 1hete hogy csinálom), de nem tudom anniyra nem látok eddig nagy változást. Kevesebbet is eszek. Én inkább felpuffadok könnyen és már nagyion hamar meglátszik, ha megiszok 1pohár folyadékot. Mit tehetnék ez ellen hogy ne legyen puffadt? Mert reggel nem is nagy a hasam, csak napközbe már "megnő",mert ugye iszok, eszek.


Fogyózni nem nagyon tudok,mert alig szeretek valamit, így gyümölcsöt, zöldséget nem si eszek: amit eszek ezek közül: zöld alma, görögdinnye, meggy, kukorica. Többit nem szeretem: uborka, répa,saláta, banán, megy. Szóval nehéz úgy fogyóznom hogy mást egyek, ezért inkább ugy döntöttem hogy este 6 után nem eszek, az csak jó valamire nem? Segítsetek mit tehtek még? De azt is hallottam hogy vannak olyan emberek akik a fogigátló óta szedtek fel pár kilót, hogy addig nem tudják leadni míg abba nem hagyják a gyógyszer szedését!


18/L


2009. jún. 10. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen fajta gyógyszert szedsz, de a mai fogamzásgátlók már annyira alacson hormontartalmúak, hogy elvileg egyiktől sem szabadna hízni. Én egy dekát sem híztam az enyémtől. Esetleg kérdezz rá a dokidnál, hogy van-e vmilyen más fajta. A puffadás, meg nem akarlak ijesztgetni, de nincs véletlenül Candidád? Csak azért kérdezem, mert a sógornőm is puffadt mindentől, akármilyen keveset evett,és kiderült, hogy Candidás! Nem feltétlenül az a jó, ha 6 után már nem eszel. Egyél a kajákhoz kevesebb köretet. Az sem baj, ha csak rizst eszel, a krumplit meg az ilyeneket elhagyod. Egyél sok husit. Biztos van azért olyan zöldség, amit szeretsz. Egyél a husi mellé. Tehát sok fehérje, kevesebb szénhidrát. És egyél többször kevesebbet egy nap. És mozogj legalább heti 3x. És egy hét alatt ne várj csodát. 2-3 mire látszódni fog.
2009. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lindynette20-at szedek, tudom h kevés a hormontartalma de nekem sikerült tőle híznom és a mellem is nőt (ami persze nem baj). Komolyan mondom nincs semmi zöldség amit szeretek sajna ez van. Candidás nem tudom hogy vagyok e szokott előjönni gombám,de utána elmulik (persze doki kezel,nem én magam) és amugy is már régen puffadok. a sógornőddel mi lett?már nem puffad?
2009. jún. 10. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ő még puffad. Candida diétát kell csinálnia orvosi felügyelet mellett, ami nagyon kemény. Se tojás, se tej, se liszt. Ezt min. 2 hónapig kell, mert a Candida gomba ezekből táplálkozik, tehát ki kell éheztetni, csak akkor pusztul el. De ha véletlenül már bűnözik, és mondjuk megeszik két falat kiflit, már egyből úgy néz ki, mintha terhes lenne. Szóval ezt ki kell kezelni. Ezért kérdeztem, hogy nálad nem lehetséges-e, hogy Candidád van. Azért kérdezz rá egy dokinál. Neki kb. az 5. doki vette észre, 2 év után.
2009. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

"ezért inkább ugy döntöttem hogy este 6 után nem eszek, az csak jó valamire nem?"

Azért mert úgy döntesz, hogy az neked jó attól még nem tuti, hogy jó is valamire... Ezzel amúgy csak feleslegesen lassítod az anyagcserédet.

2009. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó: van aki ugy is le tud fogyni h nem eszik este 6 után, személyesen is merek ilyet!


első és második válaszoló: sztem nincs Candidám,mert mikor visszamentem kontrolra akor azt mondta minden oké,mega rákszűrésem is jó volt! azért köszönöm!

2009. jún. 10. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök! Sok sikert Neked!
2009. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!