Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fogyasztószer a legjobb...

Milyen fogyasztószer a legjobb amitől tudok fogyni úgy hogy nem kell diétáznom?

Figyelt kérdés
A hasamról szeretnék fogyni és hiába tornázok nem használ ezért valami fogyasztószert szeretnék kipróbálni.
2012. márc. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem fogysz, ha mellette folyamatosan kajálsz. A fogyasztószerek szart sem érnek. Nem akarok bunkó lenni, magam kárán tanultam meg. Minél előbb verd ki a fejedből a mozgás és diéta nélküli fogyást a saját érdekedben.
2012. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Fogyasztószer" nem létezik, szóval nehéz lenne ilyet ajánlani.

Diéta és sport nélkül meg ne várj csodákat, ha fogyni akarsz.. Mind a kettő elengedhetetlen, a legfőbb dolgot pedig ne zárd ki, ami a diéta.

2012. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás és sport nélkül szinte biztos, hogy nem fogsz lefogyni... Az étrendkiegészítők is csak elősegítik a fogyást, nem közvetlenül tőlük fogysz le. Igaz én is szedtem másfél éve a 30 Days nevű fogyasztó kapszulát, és sikerült is leadnom vele 12 kilót, de mellette rendszeresen sportoltam, és az étkezésemre is odafigyeltem (koplalni mondjuk nem koplaltam, de megnéztem, hogy mit eszek). Szóval így együtt hatásos lehet, de önmagában bármilyen "csodaszer" kevés a tartós fogyáshoz.
2012. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én nem csatlakozom az előttem szólókhoz.én fogytam "csodaszerrel"kb.2 éve. pedig azóta még egy gyermeket is szültem,és nem híztam vissza...
2012. ápr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anyám Lánya válasza:

én ezekről a fogyasztószerekről semmi jót nem hallottam. ha használtak, akkor rövid időn belül visszaugráltak a kilók. azt tudom neked javasolni, hogyha elég elszánt vagy, és tényleg fogyni szeretnél, akkor sikerülni fog. tapasztalat. egyél kevesebbet, és mozogj többet. és ne gyorsan akarj fogyni, hanem tartósan! :))..gyógyteákat ihatsz, azok gyorsítják az anyagcserédet. az egészséges fogyás az a heti 1 kg. és ne 2 nap után várd a csodát. a kitartásodnak meg lesz az eredménye.:))

én 10 kg-ot fogytam 2 hónap alatt, most is odafigyelek arra, hogy mit eszek, és 1 kg nem jött vissza.:)

sok szerencsét neked.:D

14./L

2012. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne kockáztasd az egészséged kétes eredetű és összetételű fogyasztószerekkel! Akkor már inkább az ultrahangos zsírbontással érdemes próbálkozni, a Forever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó géppel nagyon jól le lehet fogyasztani a hasat! 10 cm is lemehet!

De persze azért kár kikötni, hogy se tornázni, se diétázni nem szeretnél, mert az uh. zsírbontás is hatásosabb, ha mozogsz mellette és ésszerűen eszel.

2012. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!