Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta már valaki az almaece...

Próbálta már valaki az almaecetet?

Figyelt kérdés
Mennyire volt hatásos,és mennyit kell inni belőle?
2012. márc. 31. 21:07
1 2
 1/12 anonim válasza:

Az almaecet nagyon finom, és nagyon egészséges ital. Én sokáig ittam, és tényleg, mintha kicseréltek volna belül. Egyszerűen éreztem, hogy jobban vagyok tőle.. Ezt bárki ihatja, nem csak fogyókúrázóknak ajánlott.

Hogy mennyit? Háát, körülbelül 1-2 dl naponta, általában este. Viszont Magyarországon eléggé drága sajnos.. :'(

2012. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Fogyókúra szempontjából nem éreztem változást.Lehet azért,mert nem voltam elég kitartó,de 1 hét után öklendeztem tőle.
2012. márc. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm példája nyomán (ő látványosan fogyott) próbáltam ki, nekem nem vált be. Ittam reggel és lefekvés előtt is, talán könnyebb volt tőle WC-zni, de semmi más. Étvágyat nem csökkenti, még ha étkezés előtt is innál.
2012. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én 1 szer ittam, és egész nap nem tudtam enni, mert minden visszajött...
2012. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem próbáltam, de a nővérem igen. Neki bevált, vagyis elvette az étvágyát.

Pont valamelyik nap olvastam hogy Beyonce is azon "él".

2012. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat:)
2012. ápr. 1. 09:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen hatásos, de nem az étvágyvesztés miatt. Zsírégető és emésztésserkentő hatása van:)

Persze nem árt kevesebbet enni, és az este 6után szabályt betartani, de sokban hozzájárul, és ahogy írták is már nagyon egészséges, nem csak emiatt érdemes fogyasztani:)

Étkezés előtt valamennyivel érdemes inni, azt hogy mennyit, azt jobb ha magadnak tapasztalod ki, van akinek jobban kell hígítani valakinek nem annyira, attól függ kinek milyen erős a gyomra. Ha hányigered van tőle, akkor egyértelműen több vizzel igyad:)

2012. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, te milyet veszel és mennyiért?
2012. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én úgy iszom , hogy sok vízzel egy nagy levegővel le...minden kaja előtt egy kicsivel...de amúgy elveszi az étvágyad rendesen :)
2012. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

Édes Istenem.. "neki bevált, mert elvette az étvágyát" meg "egy hét alatt nem tapasztaltam fogyást" :D


1. A diéta nem azt jelenti, hogy nem eszel. A koplalástól a szervezeted bepánikol és amint megint eszel, mindent elraktároz a következő koplalás átvészelésére. Diétázni annyit tesz, hogy nem zabálsz össze minden szart ami FINOM, hanem tudatosan választasz minőségben és mennyiségben megfelelő táplálékot. Mellé mozogsz is, mert a lustaság (csak) fél egészség maximum, nem pedig minimum.


2. Egy hetes diéta/mozgás az nem jelent semmit. Diétázz és járj edzeni 2 hónapig, akkor talán látod majd a változást. Én 7 hónapja kezdtem edzőtermet látogatni, azóta folyamatosan leszoktam a finom dolgok napi szintű majszolásáról. Zabpehely cukor és méz nélkül, tejben áztatva. Almaecet napi 3x1 evőkanál, vízben hígítva. Búzaliszt 0, mekis hulladék 0, bolti sütemények, egyéb ipari hulladékok 0. Megtanultam néhány fehérjedús fogást elkészíteni, pedig előtte sosem főztem/sütöttem. Lencsefőzelék, csirkehús, fehér halak, barna rizs, nyers zöldségek, telítetlen zsírsavak (olíva- és sütéshez napraforgóolaj), ízesítetlen tejsavóturmix és sok tojás. A vitaminok sem ártanak. Ezekből azért egész finomakat lehet készíteni, nem kell mindig a drága húst enni, a lencse elég olcsó, több fogáshoz is jó, nem csak főzeléknek. Minden akarat kérdése, a kifogásokra senki sem kíváncsi!


Szóval aki itt siránkozik, hogy fogyni szeretne, de arra nem képes, hogy megegyen/igyon valamit ami nem cuki-muki-incsi-fincsi, az nem fog eredményt elérni. Lehet enni anyuci süteményéből, mert az finom, de nem napi szinten, hanem mondjuk hetente/havonta, mikor már megdolgoztunk a finom ízekért.

2012. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!