Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb L-Carnitine + 100. 000mg vagy L-Carnitine + Chrome 70. 000mg Narancs? Szálkásításhoz kell . meg amgy mi a külömbség az L karnitin alap és a sima L karnitin között, vagy azt csak valamelyikél így írják vmelyiknél meg úgy

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 14:47
 1/2 Krisz85 ***** válasza:

Szia!


Egyrészt több féle L-carnitine van, ami aminósav ugyebár.


VAn folyékony, ez a legjobb! aztán van tablettás, és kapszulás is, a pezsgőtablettás komolytalan...


A chrommal jobban hasznosul elvileg, de nincs nagy jelentősége, tökmindegy melyiket iszod, lényeg hogy aerob edzés előtt kell 30-50 perccel használni 2-5 g között alkalmanként. Mobilizálja a zsírsejteket, nagyon jó dolog én is használom, bár ha a diétád rendben van, rájössz majd hogy nincs rá szükség igazán, mivel ha használod és a diétád nem megfelelő akkor ihatsz belőle bármennyit nem leszel szálkás sajnos.

2012. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aham én is a chromosra gondoltam , csak folyékonyat akarok mert abba több a hatóanyag meg gyorsabban felszívódik .

és amgy neked miből áll a diétád ?

én csak vizet iszom az alap + ha negyon muszály kibirom édesség nélkül is , azt is olvastam hogy ez a cucc szabályozza a cukorszintet és nem kívánlya az ember .

a kajálást meg úgy oldom meg hogy reggelire teljes kiőrlésű műzli ebédre ami épp van főt kaja ,az is baj hogy én 3 kor ebédezek suli miatt , vacsorát meg nem mindig eszek de ez is változó mer nyáron meg nincs is étvágyam .

2012. ápr. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!