Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Megéri plusz L-karnitint szedni?

Megéri plusz L-karnitint szedni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy hiába szedsz L-karnitint, csak kis százalékban képes növelni a fogyás mértékét.

Akkor megéri szedni vagy sem? Melyik a legjobb márka, aminek az ára még tűrhető?

Most az egész nyarat a fogyásra akarom szentelni. 172cm vagyok és 81kg.

Mérem a kalóriákat, egészségeseket eszem. Heti néhány kardió edzést is be fogok iktatni.


2009. jún. 22. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megéri, de csak ha rendesen mész edzeni. Heti legalább 3x minimum 60 perc aerob edzés. Edzés előtt legalább 2g-ot nyomj. Scitec, Biotech, ezek jó márkák, ja és ajánlott folyékonyat venni!
2009. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egész jó tapasztalataim vannak a Scitec - Liquid Carni-X nevű termékkel kapcsolatban. 2-4g a hatásos adag belőle egy órával aerob tevékenység előtt.
2009. jún. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A BioTech L-karnitin Drink mellett döntöttem. 1000mg l-karnitint tartalmaz. Heti 3-4 aerob edzés előtt (gyors séta, futás) akarom fogyasztani legalább 2 hónapon keresztül. Rendben van így? Elég lesz az 1g edzések előtt?

Közben egyébként konditerembe is járok, de most ez nem is fog ártani, mert így nem fog lemenni az izomzatom.

Egyéb hozzáfűznivaló?

2009. jún. 23. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy hiszem, igen, bár én 2000mg-ot nyomok edzés előtt. A 100,000 mg-os Biotech 4990, a 40,000 mg-os Scitec meg 5k felett van...
2009. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!