Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbálta valaki a Slim fit...

Próbálta valaki a Slim fit tablettát? Mennyire hatásos? Kérlek súlyt is írjatok, meg hogy mennyi idő alatt fogytatok vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

A tabletták nem hatásosak, mert nem szünteti meg a problémát. Amint abbahagyod a szedését már megy is vissza a kiló sőt esetenként még több is!


Én a mozgás nevű keserű pirulát tudnám javasolni és az egészséges ételeket!

2012. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát nekem hatásos volt,4 hónaig szedtem elég sok kg rakódott rám,és nekem sikerült a slimfittel leadni,97 kg-ról indultam és 85-re sikerült lefogyni.lehet h sok nem használ, de a slimfit-et próbáltam és nekem használt.
2012. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 155 cm magas vagyok,67 kg voltam.két hónapig szedtem,a kúra végén 61 kiló voltam,amit még most is tartok.
2012. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is jó volt,én két hónapig szedtem és 7 kilót fogytam.Mást is próbáltam már de nekem ez volt az ami be is vált.
2012. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kedves Kérdező!

csak annak higgy, aki szedte vagy szedi a kapszulát, a többi okoskodó eltűnhet az oldalról, és keressen más játékot magának!!!

itt csak TAPASZTALATOK kerestetnek, akinek ehhez képest nincs mondanivalója, tűnjön el!!!!

2012. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!