Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi történt az ALLI kapszulás...

Mi történt az ALLI kapszulás fogyasztószerrel? Egy időben a csapból is folyt a reklámja, most meg nem lehet kapni! Miért tűnik el minden, ami egyszer jó volt?

Figyelt kérdés
A reklámja rossz duma volt csak, de a megevett zsírt valóban nem engedte felszívódni.

2012. máj. 8. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

És az kinek jó?

A zsír esszenciális tápanyag, életveszélyes ezzel szórakozni, bár valószinüleg nem elég hatékony az ALLI hogy komoly gondokat okozzon. Meg ki tudja mi mindennek a felszívódását gátolja még ha a zsírét gátolja. Annyi zsíradékot kell bevinni amenyire a szervezetnek szüksége van nem többet ennyi a nagy megoldás és még pénzbe sem kerül.

Manapság elsősorban a rossz szénhidrátok a felelősek az elhízásért úgyis. Tehát ha nem figyelsz a kajára akkor meg azért felesleges az alli. Bárcsak az összes ilyen szemét eltűnne. :)

2012. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha ez kérdés-felelet oldal, akkor ha arra nem tudsz válaszolni, amit kérdeztem, akkor felejts el, de az oktatásodra semmi szükségem.Nagy kislány vagyok, meg tudom ítélni, mi a jó, és mi nem. Nincs szükségem a véleményedre.
2012. máj. 10. 07:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírom kevésbé vélemény szagúan, hátha akkor tesztik.

Legtöbb helyen betiltották mert veszélyes, kellemetlenek a mellékhatásai, azt nemtudom hogy magyarországon be van e már tiltva, de könnyen lehet hogy túl rossz hírnévre tett szert ahhoz hogy eladható legyen, így már nem reklámozzák.


Mindenki meg tudja ítélni mi neki a jó és mi nem, természetesen tájékozódás nélkül, ezzel nem vitatkozok. Hiszen itt van rá a bizonyíték, virágzik egy több milliárd dolláros kamu-iparág.

2012. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elég késői a válaszom, most olvastam kérdésedet először.

Egyszerűen kevés haszon volt az eladásán a többi (itt a fórumon cenzurázott diéta szót tartalmazó nevű fogyasztó szereken elérhető haszonhoz képest).


Az orlisztátot Svájcban felírja és támogatja az ottani egészségbiztosító a kövérek részére [ottani támogatási séma szerint: nem akarnak sok túlsúlyos embert].

Miért tenné ezt, ha olyan káros lenne? Na de nem kérdezni akarok csak tényt mondani arról, hogy miért nem árulják itthon. Egyébként nemrég vettem orlisztátot (Beacitát) itthoni online gyógyszertártól (sőt van olyan, aki kevés - ha pár száz forint kevés - felárért minden külföldi gyógyító anyagot beszerez Neked forintért). Ők is beszereznek szükség esetén orlisztátot is, Beacitát meg Allit.

2015. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!