Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani nekem,...

Farkas135 kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem, olyan zsírégető táp. Kiegészítőt, ami nem csökkenti az étvágyamat és segít az izomzat megtartásában?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 13:54
 1/3 anonim válasza:
Hát nézz szét a Biotech étrendkiegészítői között, ami tartalmaz L-carnitinet tartalmaz, az zsírégető hatású ha mozogsz mellé :)
2012. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pl. adipex elveszi az étvágyad, mellé ha veszel biotechnél vagy scitecnél fehérjét és azt iszod, az használ


de ha sportolsz mellette, akkor az adi nem kell, egyél zabpelyhet (fehérjés vízzel keverd össze, úgy nem is rossz), meg csirkemell+rizs, zöldségek, és fuss.

2012. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én az adipexet amúgy egyáltalán nem ajánlom, mert aludni nem tudsz tőle, nagyon heves szívdobogást okoz, és nem a zsírból vesztesz, hanem az izmaidból.
2012. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!