Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » P57 fogyókúrás tabletta 16...

P57 fogyókúrás tabletta 16 éves gyereknek adható e aki jelentős súly töblettel rendelkezik és pajzsmirigye alulmüködik melyre letrox tablettát szed?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Szia.Az unoka tesóméknál ugyan ez volt a baj.És ö nem gyógyszerekkel próbálkozótt fogyokurára.Hanem diéta.Értem itt a teljes kiőrlésű kenyeret,este hat óra után semmi max alma.Ne adj neki fogyokurás tablettát.Én szedtem a P57 és egy deka nem ment le rólam.
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsoltinator válasza:
Figyelj! A gyógyszerek nem használnak semmit sem sztem! Mondjuk nem tudom mi az a P57, de annyit tudok, hogy teljes kiőrlésű kenyérrel, és a zsíros húsok, és a zsír fogyasztásától kíméld magad, és egyél sok gyümölcsöt, amiben sok a vitamin! Pl.: citrom, narancs, banán, alma egyél salátákat, és hús helyett egyél halat, mivel az nem tartalmaz hizlaló anyagokat, hanem csak fehérjét.
2012. jún. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsoltinator válasza:
Bocsi elírtam kíméld magadat a zsíros húsoktól! De a teljes kiőrlésű kenyér viszont jót tesz.
2012. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!