Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van ez az "uborka, menta,...

Van ez az "uborka, menta, citrom és gyömbér összekeverve" ital. Próbálta már valaki? És ha igen akkor használt?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok :)
2012. jún. 10. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
uborkát hagyd ki és akkor egy tökéletes gyömbéres üdítőt kapsz
2012. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is hallottam róla, de sajna sehol nem kapok gyömbért? Te próbáltad? Használt?
2012. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most iszom, szerintem működik. Eddig 3 nap alatt lement másfél kiló, pedig szinte ugyanúgy eszem, mint előtte. Viszont többet is megyek wc-re, szóval a vízhajtó, anyagcsere gyorsító hatás is működik. Az íze is jó, úgyhogy 4 napon túl is tervezem inni. Ártani nem árthat, csupa egészséges dolog van benne, csak jót tehet, pláne ha továbbra is megmarad fogyasztó hatása.
2013. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

(Előző vagyok). Amúgy 33 éves vagyok és nő.

Ja, és egész gyömbért én se kaptam, de őrölt gyömbér is ugyanúgy jó bele, azt meg bárhol kapni kis zacskóban.

2013. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!