Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » TAPASZTALATOK A BURN FX...

TAPASZTALATOK A BURN FX NEVEZETŰ PORRAL?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni nekem elég hatásos .. nektek sokat segített?

2012. jún. 11. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A Burn FX-ben L-karnitin van, ami a zsírok energiatermelési célú mobilizációját segíti elő. Önmagában nem ér az égvilágon semmit.


Én edzéshez szedtem, illetve míg fizikai munkát végeztem akkor ahhoz is. Eszméletlenül felpörget, az L-tirozin miatt pedig olyan jó kedved lesz, hogy az valami hihetetlen, mindegy mit csinálsz éppen.


Csakhogy nagyon visszaüt a dolog, mert hozzászoksz a pörgéshez és a jókedvhez, a por nélkül meg nyomottnak érzed magad, depressziós és undok leszel.


Ezek a tapasztalataim. Fél évig szedtem, edzés nélkül sokat nem segített és a függőség miatt most edzés mellett se kezdeném el megint. Fogyni edzéssel kell, nem porokkal.

2012. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is edzek .. csak a mellé még szedem a burn fx-et szerintem klassz .. de én csak vagy 2 hétig tervezem használni .. de szerintem nagyon klassz 3 nap alatt 2 kiló azért nem rossz szerintem .. jó persze azért sokat is edzek
2012. jún. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!