Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha szedtétek, milyen tapasztal...

Ha szedtétek, milyen tapasztalatotok van az Adipokill zsírégető tablettáról? 18/f

Figyelt kérdés
Az utóbbi fél évben ötször ugrottam neki a fogyókúrának, mindnél 1-2 hét után leálltam, és zabáltam mint egy disznó.. de mivel szeptembertől új suliba megyek, így 114 kg-ról minimum 75-re le akarok menni. Hallottam haveroktól az Adipokill tablettáról, hogy nagyon jó, csak nem tudom mik a tapasztalatok, ha tényleg jó, akkor megveszem, és elkezdem vele a kemény diétát. :)
2012. jún. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

39 kilót akarsz fogyni? Az minimum 20 hónap. Heti fél kilónál nem töbet szabad leadni mert ha gyorsan fogysz akkor vissza is jön gyorsa. Nem diéta kell hanem életmódváltás.

Az Adipokill csak egy kis segítség ami csak helyes étkezéssel meg mozgással működik. Nehogy azt hidd hogy mondjuk évi 9 hónap zabálást majd helyre tesz 3 hónap kemény díéta.

2012. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne bízz a pótszerekben. A testmozgás és a helyes étrend fog segíteni. Első lépésként szobakerékpározás, legalább 30-40 perc, lehetőleg naponta. Utána, ha már így leadtál legalább 14 kilót, javaslom az úszást, ha megy. A kocogással ugyanis ilyen súllyal tönkreteszed az ízületeidet.
2012. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!