Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Ciblaction A37 tablettát...

A Ciblaction A37 tablettát lehet fogyasztania egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
ki az aki már kipróbálta? mi a véleményetek róla? hatásos?
2012. júl. 18. 00:47
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Erről beszélsz? :DDDDD


Istenem, erre te még pénzt is adnál, aztán 14 éves létedre be is szednéd. Gratulálok. Nem valami szép jövőt jósolok neked, ha ilyen lusta egy dög vagy. Arról nem beszélve, hogy kérdés, mennyire leszel egészséges egy ilyen szer beszedése után.


Az ég áldjon meg, 14 éves vagy, ne tespedj otthon, menj sportolni, túrázni, biciklizni, görkorizni. Táplálkozz egészségesen és ne egyél annyi cukros szart meg gyorskaját. Olyan nehéz ez?


De tegyük fel, hogy beszeded ezt a szart - mi lesz utána? Leadod a kilókat és topmodell tested lesz 90 éves korodig? Vagy hogy gondolod? A fogyás nem kúra, hanem életmódváltás. Ha abbahagyod és ugyanúgy eszel és nem mozogsz, mint eddig, akkor pont úgy fogsz kinézni, mint most. Vagy még rosszabbul, mert ezek a mérgek csak ártanak.


És akkor még ugye feltételeztük, hogy működik. De ez egy átverés!!!

2012. júl. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olyan embereket is börtönbe kellene vágni, akik ilyenekkel kábítják a népet. Ez egy hatalmas nagy baromság. 100% hazugság, 14 évesen meg aztán főleg ne szedj be ilyen semmirekellő tablettákat! Nem úgy működik az emberi szervezet ahogy az ott le van írva, fogyasztószer nem létezik. Helyes étrend és mozgás létezik. Nincsenek csodák.
2012. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

1. válaszoló honnan tudod, hogy nem sportolok, és hogy egy lusta dög vagyok? honnan tudod, hogy nem étkezem rendesen? csak arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek erről a tablettáról. nem kell rögtön elítélni.

2012. júl. 18. 10:50
 4/5 Smartguy86 ***** válasza:
Ha úgy lenne, akkor nem néznél ilyen szerek után, nem is érdekelne és elvből se vetődne fel benned a kétely, hogy talán ilyesmit kéne beszedni...
2012. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

istenem ezek a nagyon okos emberek mint az első kommentelő..te jesszusom..-.-

természeten nagyon káros az egészségedre add le természetesen a feleslegedet én is leadtam annyi idős vagyok mint te ...6 utánnem eszel zöld teát iszol ez teljesen jó hidd el én is így fogytam 10 kg-t. a zöld teát gyógynövényboltba szerezd be ne a tescoba:) párszász forintért megkapod és egészséges nem úgy mint ezek a tabletták! bármit akarszkérdezni írj:)

2012. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!