Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Meg rendeltem a caralluma...

Barnadiné Karacsi Év kérdése:

Meg rendeltem a caralluma nevű fogyókúrás tablettát, pénz visszafizetési garanciával. Sajnos nekem nem használt semmit. Szeretném meg kérdezni, hogy milyen címre kell írni, hogy a 9.990Ft-ot vissza kaphassam? Köszönöm Barnadiné Karacsi Éva

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 09:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sehova. Azért nem adták meg a címet, mert eszükben nincs visszafizetni a pénzedet. Ez volt a tanulópénz, meg a hülyeség ára.

Ebből 2 futócipő kijött volna...

2012. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 wingu válasza:
az idiotavagy@jóllenyultunk.hu-ra '-.-
2012. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
MEkkora jó fejek az előttem szólok! Büszkék lehettek magatokra! Sajnos nem tudom, hogy hova tudnád visszaküldeni. Semmit sem sikerült leadni?
2012. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te lehetsz a legbüszkébb maradra, 3.

A zseniális kérdéseddel, hogy semmit nem sikerült-e leadni.

Hát nem, azért nem, mert ez kész átverés show, csak vannak olyanok, akik elhiszik. De értem az együttérzést, te is elhiszed, ez a kérdésedből kiderül.

2012. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Jaj emberek..ti még mindíg hisztek ebben?Naná,hogy most keresed a címet,nem véletlen.Édesanyám szokott ebbe a helyzetbe kerülni és soha nem kapta még vissza a pénzét..és az esze sem jött meg soha meg nem is fog...:(

Nagyon sajnálom,de remélem te tanulsz belőle és nem hiszel a hülyeségnek!

2012. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a baratnom jarta meg hasonloan valamilyen fogyokuras csodateaval. Ott viszont volt cim es vissza is kuldtek neki a penzet. Aztan rajottunk, hogy visszakuldik szivesen hiszen majdnem egy honapig ott kamatozott az o szamlajukon. Ha mar 100 embernek az x osszege ott kamatozik akkor az mar igencsak szep nyeremeny a nagy semmiert. :) Szoval vannak ilyen "normalis" cegek akik visszakuldik a penzt egy kis kamatozas utan. Viszont kesobb kiderult, hogy a baratnom nem olvasta el az ugynevezett aprobetus reszt amiben az allt, hogy ha nem valt be a termek akkor le kell mondani a tovabbi termekek igenyleset. Amennyiben nem mondja le automatikusan levonajak 3 adagra valora a penzt es kuldik a termeket. Erre csak akkor jott ra maikor egy rakas tea megerkezett postan atvetelre es a szamalajarol lerantottak 3-szor annyi penzt. Ekkro talaltam meg neki az aprobetus reszt. Aztan persze visszakuldtuk a tea... es valahogy 3 het mulva visszakapta a penzt ami 3-szor annyit kamatozott nekik addig a szamlajukon. Ezt csak azert emlitettem meg, nehogy nallad is legyen valami aprobetus resz amirol nem tudsz meg. Legyel ovatos.
2012. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok okos tojásnak az együttérzést!!!

Egyébként, nem érzem magam átverve, mert már rendeltem hasonló tablettát és képzeljétek vissza kaptam a pénzt!!!!

Úgyhogy a sok negatív, rosszindulatú hozzászólásokat kéretik mellőzni!!! Köszönöm.

2012. júl. 26. 09:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Öööö, nem feltétlenül az benne az átverés, hogy nem adják viszsa a pénzt. Inkább az, hogy nem lehet tőle fogyni. A másiknál se érezted magad átverve? Mikor nem fogytál?
2012. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ÖÖÖ-nek!

Nem éreztem magam az előzőnél sem átverve, mert minden ember máshogy reagál a tablettákra. Ha olvastál már itt egy-két kommentárt, akkor láthatod, hogy van akinek sikerült.

Azt nem értem, hogy mit kerestek ezen az oldalon, ha ilyen negatív kommenteket írtok?? Talán nektek se jött be??

2012. júl. 28. 14:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezeknek a tablettáknak annyi értelmük van, hogy ha már megvertek jó drágán, akkor képes vagy kihagyni az esti csokit. Emiatt működhet. Ha tablettákkal lehetne fogyni, akkor miért mászkálna ennyi kövér ember az utcán? A sztároknak minek kellene saját dietetikus, meg személyi edző? Éhség és izzadtság nélkül nincs fogyás. Legalábbis legális szerekkel nincs. Amfetaminnal mondjuk lehet, csak kicsit veszélyesek a mellékhatásai.
2012. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!