Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia P57, eredeti avagy hamis?

Hoodia P57, eredeti avagy hamis?

Figyelt kérdés
Korábban szedtem a készítményt és bevált,nem voltam éhes.Azonban rendeltem megint és ez már annyira nem hat.Ez a tabletta kicsit hosszúkásabb mint az előző,bár a csomagoláson van hologram.Az előzőben volt használati utasítás,ebben nincs.Ugyanarról az oldalról lett rendelve.A folyadék benne átlátszó,de az oldalakon fehérről írnak.A vonalkód egyezik azzal,amit az eredetiről írnak és minden egyezik.Amin illusztrálják a tablettát,ott ugyanúgy hosszúkás,de ami nekem használt az kicsit kerekebb formájú volt. Szóval akkor melyik az eredeti hoodia? fogyi.ws-ről van.

2012. aug. 1. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem már arról az oldalról,de nem vált be.Mindig más és más hologram volt a dobozon.Most ahonnan rendelek [link] én nem néztem meg a belsejét.
2012. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Más hologram?oO

Amúgy az eredeti Hoodián van egy kis P betű.Az enyémen van,úgyhogy megnyugodtam. :)

2012. aug. 2. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi az off-ért, de honnan kell rendelni? Melyik oldalról?


Eddig kézből vettem, de az illető nem tud szerezni, úgyhogy akkor rendelnék, de honnan, melyik oldalról kell?? Mert van több is...

2012. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fogyi.ws


Innen van mind két levél és mindkettő hatásos.1,5 hó alatt 8 kg mínusz.

2012. aug. 6. 23:16
 5/6 anonim válasza:
Állítólag onnan tudni, hogy igazi, hogy a tablettábe bele van karcolva (nemtom pontosan milyen technikával) egy P betű.
2012. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon bonyolult szerintem ez az egesz. Anyukam es en is szedjuk a gyogyszert o a hoodia-rendelesrol rendelt en pedig a hoodiarendeles.hu oldalrol. Az en bogyoim hosszukasabbak es vilagosabb zoldek, az ove pedig pici sotet zold es kemenyebb a kulseje. Mindketto hologramos es a P betu is rajta van a bogyokon. Allitolag modositottak az osszetetelen. Ezt olvastam egy forumon nem tudom mi igaz belole.
2013. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!