Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zsírégető tabletta+futás mit...

Zsírégető tabletta+futás mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Fel kaptam pár kilót(83kg vagyok most) és szeretnék rövid úton leadni kb 10kg-ot vagy többet! Ha futok és közben zsírégető tablettát szedek elérem a célom? Mi a véleményetek?
2012. aug. 2. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Zsírégető tabletta hülyeség, egy csomót be is tiltottak, mert mindenféle betegséget okoztak, meg szívrohamokat és egyéb finomságokat...
2012. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:O Ezt nem tudtam...akkor csak futok :D
2012. aug. 2. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Megint egy értelmes válasz zsírégetőkkel kapcsolatban... :(


Vannak jó minőségű, egyáltalán nem káros "zsírégetők", de azt tudnod kell, hogy csak diéta és sport mellett fejtik ki hatásukat, kb. 2-3%-ot jelentenek.

Tehát addig nem érnek semmit, míg az étrend nincs rendben.

Ezért szoktam javasolni, hogy az árát inkább a minőségi étkezésre költse mindenki.


Te az étrendedről nem írtál semmit, az milyen?

2012. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha az étkezésen nem változtatsz, semmi lényeges eredményt nem fogsz elérni.
2012. aug. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat! Az étrendemre nem igazán figyelek oda nézek valami egészséges étrendet, vagy tudtok ajánlani?
2012. aug. 3. 08:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Má miért ne lenne értelmes a válaszom? Ezekre ezreket költeni, közben meg ki tudja mi van benne. Inkább igyál zöld teát, azzal többet érsz...
2012. aug. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne keverd a kétes eredetű, netről rendelhető vackokat a tudományosan összeállított étrendkiegészítőkkel!


Vannak "alapvegyületek", melyek bizonyos körülmények között, különböző hatásmechanizmussal segítik a "zsírégetést". Azért tettem idézőjelbe, mert nem úgy, ahogy a legtöbben gondolják.

Ilyen pl.: L-Carnitin, kolin-inozitol, CLA, HCA, chitosan, koffein, stb.


A "nagy" gyártók termékei teljes biztonsággal fogyaszthatók, maximum egyéni allergia jöhet szóba.


De ismétlem: az árukat inkább rendes étrendre kell költeni.

Amíg az nincs rendben, addig úgysem érnek semmit.

Illetve az is fontos, hogy ha rendben van az étrend és a sport, pénz is van rá, akkor is inkább a diéta végefelé használjunk ilyen termékeket, ne az elején.

Az elején "könnyű" fogyni, de az utolsó kilókat nagyon nehéz lepucolni.

2012. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szoondiii ***** válasza:
0%

....

ha normálisan ennél, ilyen gond nem lenne (meg később sem cukorbetegséggel).

HÚS, ZÖLDSÉG, olajos magvak.

Tej, kenyér, gabona - cukor nuku. Kb. így lehet valamit kezdeni, sőt!

2012. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt :) Felszaladt pár kiló és mindenki mondja..meguntam. Nagyon nehéz leadni a kilókat. A futás mellé gondoltam, hogy szednék valami zsírégetőt, amivel gyorsabb lenne. Tudnátok linkelni egészséges étrendet ami jo és laktató is? Éhezni azért nem akarok. Ja és olyan zsirégetőt ami biztonságos? Köszöm
2012. aug. 3. 13:19
 10/12 Szoondiii ***** válasza:
0%

...

"HÚS, ZÖLDSÉG, olajos magvak"


ezt nem tudom miért nem veszed komolyan.. hétfőn jövök vissza, és megbeszéljük.

Leírom mit kell ennie egy embernek, és tovább kédezel étrendre meg zsírégetőre... ugyan az van mitt gyakorin mint 2 éve, mennek a süket kérdések, de ha választ kapnak akkor sem történik semmi és másnap ugyan azok, ugyan olyan kérdéseket tesznek fel.

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!