Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adiponix zsírégetőt ki használ...

Lauka05 kérdése:

Adiponix zsírégetőt ki használja? Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiadtam rá egy csomó pénzt,és semmit nem ért. Ennyi a véleményem. Most ott tartok, hogy elfogadtam a helyzetet így, inkább szánok rá plusz heteket,hogy tartósan fogyjak,elkezdtem zumbázni a konditermes edzés helyett,mert ezt élvezem,és megengedem magamnak,hogy hetente egyszer egyek valami édességet. Ennyi az egész... én feladtam,hogy zsírégetőket használjak,sz-rt sem ér!
2012. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szoondiii ***** válasza:

ezt leírhatta volna valami hozzám hasonló is, aki évek óta azzal (is) foglalkozik, hogy felderítse, terjessze a tényt: zsírégetől, csodaszerek nem léteznek. de azért egy igazi tapasztalat lehet többet ér, csak majd amikor jönnek a kamu "nekem pedig igen is működött" kommentek, akkor lehet bizonygatni ki mond igazat, és ki hazudik.


én azt mondom, elviekben sem léteznek zsírégetők, innentől tök mindegy, ki állítja az ellenkezőjét, mivel nem létezik úgymond technológia ilyen termékekhez.

2012. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szedtem az ADIPONIX-ot 15 nap után öngyilkos hajlamaim lettek,fájt a szivem és a gyomrom is ugy begörcsölt hogy nem tudtam kegyenesedni. Ráadásul az emésztésemet is lelassitott erőteljesen. Fogyás semmi,hizás három kg :(
2012. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!