Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan isszátok a zöld teát?...

Hogyan isszátok a zöld teát? Nem befolyásolja az esti pihenést?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

én régebben mézzel ittam , de egy ideje már csak magában.

nem tudom, hogy befolyásolná-e az esti pihenést,mert én általában ebéd után szoktam inni egy bögrével.

azt hallottam viszont, hogy az élénkítő hatása tovább tart mint a kávénak, de gondolom azt sem este szoktál inni :)

2009. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggel és ebéd után iszom egy csészével, cukorral (ha van méz, akkor azzal). Engem felélénkít, kávézni nem kávézom már 1 hónapja (nem volt könnyű leszokni róla :))).

Ha este iszom teát, éjszaka órákig fennvagyok.

2009. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi 3 bögrét javasolnak.Azért kérdeztem az alvást.De akkor az esti adagot kihagyom:-))Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 22. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már elég régen iszom, elég sokat, kb. napi másfél litert, és azt vettem észre, hogy este is ihatom, olyan nagy hatással nincs már rám. Max. fél órával később alszom el. Szerintem már hozzászokott a szervezetem.
2009. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

En nem szoktam semmiféle teát inni, és általában a székely emberek nem, mivelhogy a székely mindent bicskával eszik, és a teát nem lehet. De rről jut esszembe egy vicc.

Sétál a szákely a pesti utcán, látja, hogy egy helyt banánt esznek.Ő nem tudja miaz, hát ő is vesz egyet. Előveszi bicskáját és egy fej vöröshagymát.Egy darabig eszegeti kínkeservesen, majd így morfondírozik bajusza alatt.

Én nem tudom mivel etetik ezek a pestiek a disznókat, de ennek a szalonnának se íze se bűze, és a bőre olyan mint egy árpádsávos tehénfos.

2009. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

délután 4ig iszom zöld teát, utána már nem. és semmit sem teszek bele, se citrom, se cukor, se méz....


70-80 fokos vízben áztatom kb 1-2 percig, és minél hamarabb igyekszem meginni, mielőtt a szép zöld színből barnára változna.

2009. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!