Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan lehet a vastag combokat...

Hogyan lehet a vastag combokat leküzdeni?

Figyelt kérdés

Nem tud ajánlani valaki egy jó módszert a vastag, puha combok leküzdésére?

Sajnos már mindent kipróbáltam, bicikli, futás, torna, napi rendszerességgel hosszú időn keresztül.

Egyszerűen a combjaimra semmi sem hat :((((

A többi testrészemmel nincs gond, és feleslegem sincs, csak hát a combjaim...azok zavarnak.

Köszi a válaszokat


2009. júl. 31. 01:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
15%
Zsírleszívás vagy szakember, dagikám!
2009. júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

kösz bunkókám

anyád is ment volna veled inkább abortuszra, minthogy magából kitoljon

2009. júl. 31. 02:19
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg tanulj meg olvasni te vadparaszt
2009. júl. 31. 02:21
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

szia!

ne törödj ezekkel...

a lényeg a TÚL-EDZÉS, rendszeres futás ill kocogás már látványos eredményt hoz. SOK SIKERT!

2009. júl. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
kihagytam azt h egy hónap múlva látszik meg az eredmény :)
2009. júl. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A normális válaszolóknak köszönöm.
2009. júl. 31. 02:29
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
hehe
2009. júl. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ltimea válasza:
van egy termék az oriflame-nál. kimondottan a combokra.merem ajánlani, mert csak jót tudok róla mondani. a neve Perfect Body intenziv cellulit elleni szérum ampullák. ez a csomag 2 hétre elegendő, naponta egy ampullát kell szétosztani és belemaszirozni a combokba. ez mellé pedig még társithatod a sportolást és sok vizet kell fogyasztani, hogy igazán teljes legyen a hatás. terhesek és szoptatósok NEM használhatják! mert a szervezetbe felszabaditják a méreganyagokat, és ezt a vizzel dobatod ki a szervezetből. nem reklámcélból ajánltam...
2009. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Leülsz a földre nyújtott lábakkal,a bokáid közé fogsz egy széket(két lábát)és szorítod!Közben lassan számolsz 100-ig!Nekem nagyon bejött!Callanetics-gyakorlat!Kifejezetten a belső comb erősítésére ajánlott!Remélem hatásos lesz:)
2009. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, a torna az nem gond, a krémről még nem hallottam, de kipróbálom :)
2009. júl. 31. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!