Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a Thermo Drine Complex...

Mik a Thermo Drine Complex thermogenikus zsírégetőről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig 1 hónap alatt leadtam 5 kg a táplálékkiegészítő és sport nélkül,viszont nem látszik rajtam. Kb. 2 hete kezdtem el szedni, szeretném egy kicsit segíteni a fogyást,hetente 3-4 alkalommal elkezdtem kardió edzéseket csinálni, alkalmanként 30-40 percet.Szerintetek így mennyit tudok ezzel fogyni, várom mindenki tanácsát és tapasztalatát thermo-val kapcsolatban. Egyébként jelenleg 77 kg vok és 170 cm,szeretnék legalább 10 kg fogyni!Köszi mindenkinek!
2008. máj. 19. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most ha a személyes véleményemre vagy kiváncsi mint edző, akkor azt mondom, hogy diéta nélkül halott ügy. De legalább elkezdtél mozogni, ez így már majdnem oké, de még mindíg ne számíts akkora eredményrem mintha diétáznál is, pontosan kimérve az ételt és betartva mindent.

Nem tudom megtippelni mennyit adsz le, és hogy amit leadsz súly, abból mennyi a zsír, mennyi az izom és mennyi a víz. Az elején általában a nagyrésze víz, ezért nem látszik rajtad annyira, mint írtad.

Heti 7 napd csinálj aerob edzést, ne kardiót. Vagyis éhgyomorra monoton tempóban sétálj megállás nélkül egy órát, aztán jöjjön a reggeli, előtte ehetsz fehérjét szénhdirátot nem! Sokkal hatásosabb, mint a futás, vagy bármi más, nem öli le rólad az izmot, ami majd később az alakodat határozza majd meg, ha nem lesz rajtad zsír.


A thermogenikus zsírégetőknek szerintem csak akkor van haszna ha valaki diétázik, aerob edz, és súlyzós edzést is csinál. Nők estetében nyiván nem 500 kg os lábtológépes, fekvenyomós edzésre gondolok.

Azonban van aki jobb eredményt ér el pusztán diétával és thermogenikus zsírégető nélkül. Így ebből az jön, hogy nem oszt annyira ez, és lám tényleg így van, később a diéta előrehaladtával érdemes bevetni amikor a zsír nagyrésze már lement, illetve amikor a csökkent tápanyagbevitelnél a tested lelassítja az anyagcseréjét. Én inkább komplex terméket használnék. Scitec től a Reform-ot pl. keress rá a neten.


Sok sikert, ha van kérdés írd ide.

2008. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ,az a baj hogy a munkám miatt nem tudok reggel edzeni,4-20kor ébredek és utána indulnom kell dolgozni,ülő munkát végzek, a reggeli és délutáni séta a vonathoz kb. összesen 30 perc. Délutánonként szoktam 30-40 percet ugrókötelezni gyors ill. lassú tempóban,felülések,fekvőtámasz,tapósógép és különböző torna gyakorlatok amiket fittness dvdn is alkalmaznak, ennyi a napi mozgásom.Eléggé megizzaszt,szerinted ezzel tudok vmilyen eredményt elérni? A diétával kapcsolatban,délelőtt joghurtot, gyümölcsöt és néha heti 2 alkalommal eszem max. két kiflit simán párizsival,délután néha egy kis főtt kaja kis mennyiségben, vagy semmi, rengeteg ásványvizet iszom,mégis megáltam a fogyásban.Ha van néhány ötleted,szívesen várom a diétával és edzéssel kapcsolatban!?Ill. véleményedet az ugrókötelezéssel kapcsolatban!Sajnos nem tudok eljárni konditerembe súlyzózni anyagi ill. családi okokból kifolyólag!

2008. máj. 26. 07:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!

Én írok megint!

Nem csodálozom, hogy megálltál a fogyásban, lelassult az anyagcseréd. Ennek hátterében egyértelmű, hogy az étkezésed áll. Én azt mondom, hogy nem muszáj reggel edzeni, ez nem amolyan csak akkor hat-dolog. Bármikor lehet. Amikor az erőnléted engedi. A kaját kell hozzálőni természetesen. Hogy ez mit jelent, azt leírom majd.

Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, szintén tőlem származik:


[link]


olvasd végig, ez még önnmagában kevés.


A kajáddal van a gond.Az nem baj, hogy korán kelsz, én is korán kelek, négykor mindennap. Igaz csak 5.30 kor megyek dolgozni. Viszont azt kell mondanom hogy a fogyásod mértéke elsősorban a táplálkozásod , a diétád, és annak bertartásának a függvénye, és másodsorban csak a mozgásé. Sokan ezt nem fogadják el, makacsul hasizomgyakorlatoznak MCDonalts' mellet is, csak épp semmi haszna. Nem véletlenül. Azért a második a mozgás, mert diéta nélkül a mozgás sem ér semmit, míg a diéta önmagában is lehet hatásos bizonyos embereknél. Mivel alacsony a napi aktivitási szinted az ülő munka miatt /most a testmozgást értem ezalatt, és nem degaradálom a munkád/, ezért neked nnagyon kell figyelned a szénhidrátra. Írtad, hogy 77 kg vagy és 10 kilót akarsz fogyni 170 cm.

Most fussunk neki ennek hátulról!! HA pl azt mondom hogy eléred a kívánt alakod, ami már már tökéletes, szerinted 10 kilóval leszel kevesebb??? NEm. Lehet hogy csak 5 el, vagy épp 8 al. Általában a fogynivágyók első hibája hogy rosszul mérik fel a fogyás mértékét. Ez rossz. A tükör legyen a kontroll. PErsze a súly is fontos, hetente egyszer jó ha leméred magad /csak /digitális mérleggel!

Jó ha le is írod.


Tehát a kajád a rossz.Lelassult az anyagcseréd, mert tápanyagot vontál meg, szerintem hirtelen.

Akkor most mi a gyors anyagcsere titka, igaz?


Rendszeres testmozgás, vitaminkészítmények használata ilyenkor fokozottan kötelező!! Kálcium MAgnézium is !!!

Rendszeres mozgás. Heti 7 nap aerob edzés, a torna dvd-t meg elég csiálni heti max 4x az aerob mellett!!

Napi 8x étkezés legalább. EZt úgy kell kivitelezni, hogy az össz napi kaját kell kiszámolni és eloasztani 8 felé.


Este hat után már ne egyél szénhidrátot. Én ezért azt csinálnám a helyedben, hogy amikor hazaértél a munkából akkor tornáznék /előtte egyél fehérjét!!!szénhidrát tILOS!!/, majd utánna egy komplett szénhidrátos étkezés, és ha eljön a 18 óra, vagy épp akkor jön el, akkor utánna már nem eszel szénhidrátot, viszont akkor a nap első felében eszel, ami nem is baj egyébként. Főleg reggel nem gond, akkor kötelző is enni!!


ÍGy pl egy mintaétrend:


4:00 60 g zab + 40 gfehérje

6:00 40 g rizs + 30 g fehérje (húsból)

9:00 40 g rizs + 30 g fehérje (húsból)

12:00 40 g rizs + 30 g fehérje (húsból)

15:00 40 g fehérje

Edzés, torna, vagy aerob,

17:00 40 g rizs + 20 g fehérje (húsból)

19:00 30 g fehérje (húsból) + 200 g zöldség

21:00 30 g fehérje (húsból) + 200 g zöldség



Ez összesen / nap:


60 g zab

200 g rizs

500 g hús, csirkemell, pulykamell, tengeri halak,

400 g zöldség


3,5 liter víz

viaminkészítmények


Ha ezt megcsinálod, egy idő után a rendszeres aerob mozgástól és a fennt leírt étkezéstől, amit lehet később finomhangolni kell, a fogyás ütemét tekintve, elvileg már ettől az anyagcseréd visszagyorsul. De ahhoz hogy valóban biztosra menj, mozogni kell. Az aerob, diéta, és a torna is nagyon jó,, szerezz be két-három kilós kézisúlyzókat és keress rá gyakorlatokat, nagyon hasznos az is!!!! Sőt szinte kötelező. A nagy izmokat feltétlen edzd meg. Hát. és a Láb izmai ne maradjanak ki!


Ha mindez megvan, akkor jöhet szóba egyéb speciális kiegészítő a vitamin és ásáványi anyag mellett, mint pl fokozott C vitamin bevitel, Thermogenikus zsírégető, amit ajánlottam például, vagy épp étvágycsökkentő stb.

Lényeg ennek betartása jó 12-16 hétig.


Ha egyéb kérdésed is van, írj:


szia


Krisz

2008. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 77 kg vagyok,és 169 cm.A kérdésem kb.ugyanez,azzal a különbséggel,hogy én reggel és du lezavarok 1 óra biciklizést a munkahelyemre és vissza(kb.10km),plusz szedem a THERMO DRINE COMPLEX-et,délelőtt csak gyümülcs vagy néha egy sali(sajt,sonka,zöldség,no öntet),gyógytea és ásv.víz hegyek.

Tavaly 3 hónap alat dobtam le 16 kilót,télen visszakaptam 8at,most vagyok 77.

Jó ez így,ahogy most csinálom,vagy változtatnom kellene?


Imoran

2008. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze az 1óra bicikli 2x1 órát jelent,ahogy a 10 km is 2x10et.

Megfelelő ez így?

2008. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Helo!

Én most akarom elkezdeni szedni a Thermo Drine Comple-t most kezdek le fogyizni szerinted hogy kezdjek neki, hogy eddzek, napi hány órát, mien gyakorlatokat, mit egyek, mit ne egyek, mennyit egyek,mit igyak, mit ne igyak??????????

2011. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!