Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olyan fogyasztószert keresek...

Olyan fogyasztószert keresek ami megbízható és viszonylag olcsó. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 16:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem NEM vált be a szűztea kapszula :-( Barátnőm - állítása szerint - ettől fogyott. Egyébként valóban igazuk van azoknak, akik azt írják, reális fogyókúra a mozgás, a sport és a diéta együtt annak ellenére, hogy nekem a szűztea kapszula nem vált be. A szűztea kapszula hatásmechanizmusa állítólag, hogy csökkenti az étvágyat és hasmenést okoz. Tehát ha szűztea kapszulát szedsz, mindig oda kell figyelned, hogy mindig legyen a közeledben WC... Egyébként nálam éppen fordítva történt: nem hogy csökkentette az étvágyamat, növelte. Így semmi értelme nem volt az én esetemben. Hasmenés által pedig kihajtja az értékes ásványi anyagokat is a szervezetből, szerintem ezért káros! Így aztán nekem a diéta és a sport jött szóba. Le is fogytam és azóta is figyelek az étkezésemre, a rendszeres mozgásra. Be kellett látnom, még nem fejlesztettek ki semmilyen fogyasztószert, csak a sport és a diéta a megfelelő.
2009. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért állítja be mindneki úgy hogy én csak be akarom szedni és semmit sem csinálok mást, csak beszedem és azt hiszem lefogyok...Én ilyet egy szóval se mondtam,még csak nem is céloztam rá.Csak egyszerűen megkérdeztem.És azért mert hallottam már hogy ilyenekt szedtek,de meg lehet normálisan is mondani,nem kell bunkónak lenni...Akik normálisan írtak azoknak meg köszi.
2009. aug. 7. 19:02
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Adipex.

Írj,ha érdekel. 3nap alatt 1kg men le.Most kezdtem.Egyszerűen kevesebbet eszem,nem vagyok éhes.

2009. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a hibáért. "ment le"

Előző vagyok.

2009. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%

"ok, akkor írd le légyszives a diétádat és az edzéseidet is!"


Erre te: "Nem vitatkozom hülyékkel"


Erre én: Soha nem fogsz lefogyni. Süt a kérdésedből, hogy foggalmad sincs a diétához. Zsírt veszíteni maximum grammokat fogsz, de nem kilókat, mivel megelőlegezem hogy a táplálkozásod sincs rendben. Izom és vízvesztés lesz belőle, hajrá.-.

2009. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Szálj már le rólam !!!
2009. aug. 8. 16:51
 17/24 A kérdező kommentje:
egyébként meg semmi közöd a diétámhoz,ha nem tudsz arra válaszolni normálisan amit kérdezek, akkor inkább ne írj !
2009. aug. 8. 16:52
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban edzel és diétázol akkor l-karnitin.

Az ilyen teás-kapszulás fosatásoknak, meg étvágy csökkentőknek nem sok értelme van, mert valós zsírban történő fogyást nem fog hozni (izom+víz lemegy aztán kézcsók, de a testalkatod csúnya lesz).

Használtam már karnitint aerob edzésekhez, nekem bevállt.

Tescoba kapsz biotech-est 60 db-os 2500 Ft ami 30 adag

2009. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
És ezt csak úgy meg lehet venni vagy fel kell iratni?
2009. aug. 8. 18:15
 20/24 anonim ***** válasza:
41%
Te annyira hülye vagy, csak segíteni akarunk, de úgy látom felesleges, mert menthetetlen vagy. Válaszolok a kérdésedre h örüljél: az l-karnitint nem kell feliratni, mivel nem gyógyszer, hanem tápkieg. (Bár balf*sz vagy mert google, beírod, és kidobja, mindegy is ezen sem lepődöm meg!). Bírom hogy még te vagy felháborodva amikor a diétádról krédezünk. Azért kérdezzük ám h segítsünk, mert jó diéta nélkül nem lehet fogyni, de tartsd csak meg magadnak a titkos recepted (ami kizárt hogy jobb mint a valódi diéta)
2009. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!