Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Vélemėny az Adipex...

Vélemėny az Adipex Retardról? Használ? Hogy szedtétek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Minden drog jó, el lehet szállni tőlük.

Hogy te miért dőlsz be az ilyen kamu fogyós átveréseknek, arról biztos lehetne egy tanulmányt írni, de gondolom te is röhögsz magadon.


Mérgeket eszel csak azért, hogy zabálhass tovább..

Csak a kenyérféléket, gabonás tejes cukros kajákat kellene elkerülnöd, és fogynál, az esetleges hormon problémáid (pajzsmirigy, inzulin) is javulhatnának : /

2012. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

az méreg,lefogysz,vissza hízod a dupláját amikor abbahagyod,tönkreteszi a szervezeted,magas lesz a vérnyomásod,károsítja a belső szerveket,nem fogsz tudni aludni,fájni fog a fejed és így tovább...nem biztos,hogy a fejed fájni fog,az is lehet,hogy fáradékony leszel tőle. de semmiféleképp ne szedd azt a sz@rt!

nem egy ismerősöm szedett ilyet,tudom mit beszélek!

2012. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
"Csak a kenyérféléket, gabonás tejes cukros kajákat kellene elkerülnöd, és fogynál" Az ilyen kijelentéseken mindig röhögnöm kell, mert úgy szokták mondani mintha az olyan könnyű lenne. Magyarul ne egyen semmi mást mint natúr csirkét meg zöldséget. :D
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem nehéz, de csak akkor ha tényleg akarod. Nekem is sokszor nagyon nehéznek tűnt, de amikor bepánikoltam miután ráálltam a mérlegre, és tudatosult bennem hogy fogynom kell, ment minden magától. Keresgélj itt neten hogy mi az aminek alacsony a szénhidrát tartalma. Én 5 hónap alatt 21 kg-ot fogytam, és eddig, másfél év alatt, nem híztam vissza, pedig már eszek rendesen mindent.
2012. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én 4éve szedtem, akkor fogytam tőle 12kg-ot. Tavaly szerettem volna leadni pár kilót és megint elkezdtem szedni.. annak már semmi eredménye nem volt, gondolom valami hamisítványt kaptam.. De ha kicsit oda figyelsz az evésre, és mozogsz egy keveset kapszula nélkül is lemennek a kilók! Már belátom én is hülye voltam, hogy azt a szart beszedtem. Igaz semmi bajom nem volt tőle,(és vissza sem híztam) de soha többet!!!
2012. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül akkor lesz tőle bajod amikor szeded,hanem később...
2012. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MARIANN06 válasza:
49%
Úgy fogod magad érezni mint aki felszívott 1 jó vastag csík speed-et.
2012. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem hatásos volt. És egyáltalán nem pörögtem tőle, sőt... de az étvágyamat teljesen elvette. Én nem szedtem minden nap, sőt volt olyan nap is, mikor egyáltalán nem volt hatása. De összességében szépen fogytam tőle.
2012. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért fogytál, mert elvette az étvágyadat?

És tápanyaghiányod nem volt, ha az étvágyad csökkent?

2012. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!