Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nagyon sokan ellenezték/ellenz...

Nagyon sokan ellenezték/ellenzik, nem értettem miért egészen addig amíg erre rá nem leltem. Nem is értem miért?

Figyelt kérdés

[link]


Így vegyen az ember magányszemélytől? Szomorú



#Adipex #adipex események #adipex története #adipex mint fogyasztószer.
2012. dec. 3. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt NEM a magánszemélytöl vétel a gond, hanem a szer - akárhonnan vette volna az illetöl, ugyanilyen baja lehet töle, még a hivatalosan engedélyezettektöl is.
2012. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Fölösleges áthárítani a felelősséget.

Aki hajlandó gondolkodás nélkül gyógyszert (vegyszert, drogot) bevenni azt le fogják húzni, betegen fogják tartani, egész életében kopasztani fogják, mert (pénztárcát illetően) kopasztható, átverhető. Senki sem kényszeríti, hogy higgyünk az átveréseknek.

Se táplálkozásban, se gyógyszerekkel, orvosi dolgokkal kapcsolatban, se banki, pénzügyi dolgokkal kapcsolatban..


Nehéz ma az élet, gondolkodni kell. Akinek ez nem megy..

2012. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végre valaki beismerte, hogy igazam van, micsoda nemes pillanat! Tudtam, hogy eljön ez a nap. Szeretnék köszönetet mondani a családomnak, a barátaimnak, és a tengerimalacomnak, amiért támogattak.

Köszönöm!

2012. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát nem tudom de nekem nem volt tőle semmi bajom 10 szemet szedtem be és fogytam tőle 8 kg-t.Sztem ez ember függő
2012. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem kell mindent elhinni!

Nagyon veszélyesek ezek a vacakok, és ki tudja, mi van bennük.

2012. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én egy elhízott kislányból lettem 2 doboztól egy erőteljes, 22 éves komoly, edzett, jóképű fiatalember. Még a rúgásom is csonttörő lett, a tájboxosok réme a jobb lábam, de csak mert nem szoktam ütni őket 2 kézzel túlerőben lennék.


Mi lenne 3 dobozza? :O

2012. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10 szemtől 8kg-ot lefogyni???

Ezt szerintem te magad sem hiszed el. Távoli ismerős fogyott le EGY doboztól 6kg (1doboz =100szem) ?

2012. dec. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!