Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az L karnitin tényleg segít a...

Kova 55 kérdése:

Az L karnitin tényleg segít a fogyásban? Ha beveszem fél órával kardió előtt akkor már az elejétől a zsírokat építi le nem csak 40 perc után Mint alapból?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 16:31
 1/6 Dogmatix91 ***** válasza:

[link]

Az l-karnitin sem csodaszer. Ha hamar akarsz zsírból fogyni akkor ketogén diéta!

2012. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az milyen??
2012. dec. 23. 20:46
 3/6 Dogmatix91 ***** válasza:
Neten sok helyen utána tudsz olvasni. A lényeg, hogy teljesen megvonod magadtól a szénhidrátot, helyette olajokat meg zsírokat viszel be, heti 1 szénhidrátos töltés szokott lenni. Így a szervezeted átáll arra, hogy a zsírokat bontsa le és abból nyerje az energiát. Ezt nagyon szigorúan be kell tartani, csak kitartó, céltudatos embereknek ajánlom, cserébe hatásos (megfelelő étrend mellett).
2012. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bartagabee válasza:

Töltsd le valahonnan: Sárga kapszula /könyv/.

Sok okos dolog van benne. A zsírégetés egyénenként változó, hogy mikor indul be, azt mondják az okosok, kb 15-30 perc után. Én edzés előtt veszek be 2000mg-ot és a 10. percnél izzadok, mint egy ló.

2012. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már 5 percnél is úgyizzadok boxzsákozás közben mint a ló...az izzadás egyenlő a zsrégetéssel?
2012. dec. 26. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Növeli a teljesítményt, jobban birod az edzést, a felesleg pedig elméletileg zsírból történik.A mozgás hatékonyságát jelentősen növeli, szerintem:)
2012. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!