Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Perfect slim, vagy fogyókúra...

Perfect slim, vagy fogyókúra forte?

Figyelt kérdés

Gondoltam h rendelek valami fogasztó szert mert kb. 15 kg súlyfeleslegem van. A fogyókúra fortéval már eleve el vagyok bizoyntalanodva, mert több oldalt is néztem és rátaláltam a Slim greenline-ra aminek a honlapja tökre ugyanúgy néz kiO_o.

Másrészt lehet valami bajom az ilyen szerektől ha még csak 17 éves vagyok(fiú)?



2013. jan. 12. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ezeket a szereket ugyanazok készitik, ugyanolyan honlapjuk van és ugyanolyan kamu facebook hozzászólásaik... ha fogyni akarsz akkor egyél több zöldséget, kevesebb kenyeret és sportolj. 17 kg súly felesleggel pl inkább az úszást ajánlom, mert azzal nem terheled az izületeidet. a futást semmikép.
2013. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Awful11 ***** válasza:
Ezek a szarok csak átverések!! Nincsenek fogyasztó szerek!! Ha fogyni akarsz szálkásító étrend és aerob edzés kell!!
2013. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Diéta és mozgás. No szerek!
2013. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!