Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen fehérjét szedjek?...

Milyen fehérjét szedjek? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

17/L vagyok

Magasságom: 170 cm, súlyom 55 kg.

Szeretnék még fogyni, ugyanis sok rajtam a zsír, viszont elhatároztam hogy reggelire fehérjeturmixot fogok inni, viszont nincs még benne nagy tapasztalatom.

Milyet ajánlotok? mert ugye van amiben van zsírégető is stb.

valamint mekkora kiszerelésben?

Elég napi 1* ?


2013. jan. 19. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom, vannak jobbak, de nekem ezek vannak

pinkfit ultra loss shake

scitec new form

Edzés után és néha vacsora helyett. Nekem sokat segít.

2013. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hát a paramétereid alapján túlliheged ezt a fogyókúra dolgot. Tejsavó a legjobb ha turmix, de ennyi erővel ehetsz csirkemellet is annak közel 20%-a fehérje és szilárd kaja lesz a gyomrodban. Az meg hogy mekkora adag ha kanalasról van szó rá van írva hogy mennyit tartalmaz egy adagalókanálnyi (általában 20g körüli) mint 10dkg nyers csirkemell. De nézz körül jobban ebben a fogyókúratémában azért, mert így eléggé légbőlkapottnak tűnik a kérdés.
2013. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lenne?

2013. jan. 19. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
na pont erről írtam, állítólag nagyon jó, ezért is vettem meg. Saját tapasztalatom még nincs, mivel még van a pinkfitesből. Ízben a csokisat dícsérik :)
2013. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet kipróbálom :)
2013. jan. 19. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem be fog válni :) edzés után és vacsi helyett ihatod nyugodtan, a mostanit is így iszom és ezzel jók a tapasztalataim, ráadásul ez a scitecek még jobb, úgyhogy már nagyon kíváncsi vagyok rá :)
2013. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem tudsz annyi csirkemellet megenni, sőt meg is unod, simán jó ha turmixszal helyettesíted, Amúgy sem egészséges a túl sok csirke, antibiotikummal kezelik őket, mi meg megesszük, szép :S
2013. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előző voltam ja és scitec de van a new form-tól jobb is, úgy értem, ami nem sokkal drágább és több adag kijön belőle, jobban megéri
2013. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A súlycsökkentés alapja a mozgás, a megfelelő szilárd étkezés.


A táplálék 40%-át alapvetően összetett szénhidrátok tartalmazzák (gabonafélék, tészták, rizs, burgonya). 35%-ban zöldségek, gyümölcsök melyek vitaminokat, ásványanyagokat, összetett szénhidrátokat tartalmaznak. 20%-ban fehérje források, szárnyas húsok, halak, tojás, hüvelyesek, tejtermékek. Érdemes odafigyelni a telített és telítetlen zsírsavak arányára. Figyelni kellene hogy naponta többször együnk, hogy a táplálék feldolgozása ne egy nagy "bummal" terhelje meg az emésztőrednszerünket! Figyelni arra, mi a célunk?! Tömegnövelés, vagy szálkásítás, súlycsökkentés. Amennyiben tisztában vagyunk ezzel és ismerjük a szervezetünket, testünket, mire hogyan reagál, akkor a szilárd táplálék, és/vagy a táplálékkiegészítők arányainak megváltoztatásával sikerese eredményeket érhetünk el.


A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.


Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTec Whey C6.


Amennyiben a szilárd étkezésed rendben, és még mindig a tápkiegeket is fel szeretnéd használni, akkor:


Protein esetén magas BV értékű whey ezen belül hidrolizátumot is tartalmazó protein. Magas BCAA, L-leucin tartalommal. Aminok közül: BCAA, L-leucin, HMB. Esszenciális zsírsavak: MCT, omega

Aktív súlycsökkentők: CLA

Passzív súlycsökkentő: Carnitin

Rásegítők: Pyruvate, Chitosan


Körbe lehet nézni még a gyógynövények körül is.

2013. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!