Ha futás helyett inkább gyorsgyaloglog mondjuk kb.1 órát akkor is fogyhatok?
Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 16:39
1/6 A kérdező kommentje:
rosszul írtam gyorsgyalog= gyorsgyaloglog
2009. szept. 1. 16:41
2/6 anonim 



válasza:




válasza:Természetesen, akár a kertet is kapálhatod, csak az a lényeg, hogy mozogja minnél többet.
3/6 anonim 



válasza:




válasza:Egyértelműen aerob mozgás a gyors gyaloglás, szóval tutira jó csak rendszeresen csináld :)
4/6 A kérdező kommentje:
És kb mennyit csináljam egy nap? egy óra elég?
2009. szept. 3. 06:57
5/6 anonim 



válasza:




válasza:Én jelenleg ezzel fogyok. Heti 3-szor 1 óra a konditeremben. Elég gyorsan látványos eredményeket érhetsz el vele.
6/6 A kérdező kommentje:
én utcán csinálom kutyával, így is jó?
2009. szept. 4. 06:37
Kapcsolódó kérdések:
Hogyan tudnék leadni vagy 30kg-ot, has és felső testről?
50 éves buszvezető vagyok, és kevés a mozgás. A futás, torna nem megy mert fáj a térdem és derekam.167magas és 120kg vagyok. Valami étvágy csökkentő szer van e amitől nem vagyok mindig éhes?
Milyen étel kiegeszítõt ajánlotok fogyáshoz?
Napi 1 óra futás mellett. és hogyan szedjem?
Ha betekerem magamat fóliával futás előtt, akkor mit kenjek a fólia alá?
Nem szeretnék krémre költeni. Mit gondoltok, mivel helyettesíthetem? Vagy így már nincs is értelme?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




