Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az adipextöl milyen hamar...

Az adipextöl milyen hamar lehet lefogyni és kb hány kilót? Hol lehet beszerezni és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

1 hét múlva fogyás

2 hét múlva kórház

3 hét múlva hullaház


gyenge vagy?

2009. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
34%

Ne légy buta ne szedd! Inkább edz! Mo-on tiltott gyógyszer, sutyiba árulják és rengeteg a hamisítvány.

lökött barátnőm szedte 1 hónapig fogyott tőle 5-6 kg-t

Aztán a dupláját vissza is szedte!

2009. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Túl sokat nem szerezz be belőle, mert nem éred meg, hogy mindet beszedd. Inkább egyél kevesebb szénhidráttartalmú kaját, mozogj többet, ha nagyon szükségét érzed valami készítménynek, inkább igyál mályvateát.
2009. szept. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Lehet tőle fogyni az tény.

Nem leszel éhes.Szedtem én is 10 nap alatt fogytam 8 kg.Nálam szerencsére nem volt semmi mellékhatása és még mindig élek.Időközönként le szoktam állni vele tehát nem folyamatosan szedem.Úgy tudom csak Mo-n tiltott szer.Vettem már mindenféle csodakapszulát meg méregdrága dolgokat és nem mondhatnám h. változott volna vmi.Nem reklámozom de az adipex azért nálam bevált.

2009. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát, én tuti azért fogynék, hogy egészségesebb legyek, aki ilyen szarokat szed, az csak magát teszi tönkre, akkor fel nem fogom mi értelme van.
2009. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Van aki ilyen szarokat szed van aki olyat.Semmi sem kötelező.Aki akarja kipróbálja aki nem az nem.Az megveszi a másik szart.
2009. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként sem értem minek ilyen kérdéseket feltenni...Csinálja mindenki úgy a fogyókúráját ahogy akarja.Biztos mindenki közelében vannak olyan emberek akik minden kérdésre a megfelelő választ tudják adni.Őket kell megkérdezni.
2009. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
12:05, meg van aki nem szed semmilyen szart, hanem megpróbál egészségesen táplálkozni és mozogni.
2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
79%

Azért, mert Magyarországon tiltott, az még nem azt jelenti, hogy egyből öl:)) Osztrákba simán lehet kapni gyógyszergyárban

Nálunk csak azért van betiltva, mert olyan anyagot tartalmaz, mint egyes kábítószerek.

Szerintem sok ugyan ilyen káros van, amit a polcról leveszel és még sem tiltja senki

2009. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
szia! Én azt javaslom hogy ne szed !!! Szülés után sokat felszedtem és ajánlották nekem ezt a gyogyszert megvettem és be is szedtem, 1 hétig szedtem és fogytam tölle 5 kilot de a szivemet kicsinálta a gyogyszer idegosztájon kötötem ki, és miota abba hagytam csak jönnek fel a kilok, most lindaxa gyogyszert szedek amitöl fogyok is igaz orvos mellet kell szedni és ha már orvos felirja akkor csak nem lehet annyira gáz mint az adiplex
2009. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!