Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segitsek!? Bulimiás lennék?

Segitsek!? Bulimiás lennék?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok megelégedve az alakommal.

162 cm és 63 kg vagyok 16 éves lány... mindig ha megeszek vmit azonnl úgyérzem h az edzőterembe kell lennem és járok is....van hogy nem eszek 2-3 napig. Már egy hete csinálom... ha csokit eszek bündudatom van és vmelyk nap ez ebédemet sültkrumlit sajttal eldugtam a szobámba...pár órár.. amigára hazajöttem az edzőteremből anya megtalalálta az eldugott kaját az öcsémre kentem h ő volt és elhitte nem ettem utánna két napig 3. nap a suliba vettem kettő fornettis hodogot megettem utánna vettem még egy pici csokit amit szégyeltem megenni az osztársaim előtt bementem a wc-be és ott fogyasztottam el ezután meg hánytattam magam és jóleset. Mikor haza mentem ismét sokszor és nagyon jól esik amikor a kajától megszadadulok.. jó érzéssel tölt el egy fogkefével csináltam csak a gond az volt h egy picike vért is hánytam.


2013. febr. 12. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is a súlyod miatt nem kell aggódnod, mert nem vagy kövér ezekkel az adatokkal. Ha jársz rendszeresen sportolni és egy kicsit odafigyelsz, hogy mennyi kalóriát fogyasztasz nem kell, hogy aggódj az elhízás miatt. Az alakformáláshoz kövess egy megfelelő edzéstervet és előbb-utóbb eléred a kívánt alakot.


A leírtak alapján azonban parancsolj megálljt a rossz szokásaidnak, mert most még könnyen meg tudsz változni, de később rosszabb lehet. Az, hogy 2-3 napig nem eszel, meg a rendszeres hánytatás rendkívül káros az egészségre.

2013. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!