Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok tapasztalatokat...

Tudnátok tapasztalatokat mondani? Esetleg valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban, felszedtem jó pár kilót és le szeretném adni. Tornázok minden nap, és figyelek arra is, hogy mennyit eszek. Kicsit reménytelennek látom a helyzetet és gondoltam, hogy vennék valami tablettát is ami könnyítene a fogyáson. Tudtok valamit ajánlani esetleg? Előre is köszönöm!
2013. febr. 13. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérlek olvass vissza az eddigi kérdések között!


Minden ilyen kérdéshez leírom én vagy 100 másik válaszoló, hogy ilyenektől fölösleges csodát várni. Nem segítenek, átverések.


Nem vagy reménytelen, csak ne arra figyelj hogy mennyit eszel, hanem hogy mit. Arra kérdezz rá hogy mit kell enni, de autodidakta módon utána is olvashatnál. Az egész paleo irányzat arról szól, hogy az egészséges táplálkozás, így a fogyás is eljuthasson mindenkihez.

2013. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. febr. 13. 08:30
 3/3 anonim válasza:
ne zabáj annyit
2013. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!