Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezzel a diétával mennyit...

Ezzel a diétával mennyit fogynék 1-2 hét alatt? (leves diéta) egyébként tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szeretném el kezdeni a leves diétát..

Reggelire gyumolcsot ennék almát,banánt vagy mandarint.

Ebédre:1 tányér leves(borsó leves,hus leves,zold bab leves ilyeneket ennék)

Vacsira szintén..

Mennyit fogynék?65 kg vagyok 162 centi

50-51 a cél


2013. febr. 17. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Első héten 2 kg-t, a második héten 1 kg-t.
2013. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hmm.. nem lehet megmondani. Miért nem eszel normálisan, ami az egészségednek is jót tenne?
2013. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják,hogy ez is egészséges,de én még tornáznék is vagy edzo terembe járnék..:)szerintem az még meg lökné kicsit.
2013. febr. 17. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:

ki kell számolni, hogy mennyi a kalóriaszükségleted ahoz hogy tartsad a súlyod, majd össze kell számolnod a napi kalóriát amit egy nap alatt megeszel.

ezt megszorzod 14 nappal, és elosztod 7000-rel mert annyi egy kiló zsír.


pl nekem a kalóriaszükségletem 2200 kcal.

akkor mondjuk megeszek 1000 kcalt *14 = 14 000 /7000 = 2 kiló mínusz. :-)

2013. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OFF:Én f@sz diétát követnék...mennyit fogyhatnék hetente?
2013. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Reggelire gyümölcs sose lesz különösebben egészséges.

1 tányér leves ebédre, 1 vacsorára általában több mint szerény. Figyelembe véve, hogy elég sok zöldséget kéne enni, húsokkal és zsírral, 1 tányér leves nagy részt víz, utána a belevalók.. így egy tányér leves, vagy napi 2 az szinte semmi.

2013. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják,hogy ez is egészséges,de én még tornáznék is vagy edzo terembe járnék..:)szerintem az még meg lökné kicsit.
2013. febr. 17. 17:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezt.. már alighanem szó szerint leírtad. Akkor akik 'ezt' mondják, majd válaszolnak hogy mennyi fogynál 1-2 hét alatt :)
2013. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok mindenre mondják, hogy egészséges... Amit írtál, azt nagyon rövid időn túl nem csinálnám, mert tápanyaghiányhoz vezetne. Ahogy TaplalkozasHarcmuves írta, 2 tányér leves az vajmi kevés.


#4: Nem egy puszta kalóriaszámmal műküdik a test, s nem is mindenkinek úgy, hogy ha kevesebbet viszünk be, fogyunk, ha többet, hízunk, amúgymeg mindegy. Nagyon nem mindegy, hogy miből van az, de ha megfelelően táplálkozol, akkor nem is kell azon pörögni, hogy ez most hány kalória lehet és nekünk mennyi kéne. Amit úgysem tudunk sosem pontosan...

2013. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sportolj és étkezz rendesen és akk nyugodtan eheted vki banánját XD
2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!