Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Párom a netről szeretne...

Párom a netről szeretne rendelni fogyi port, állítólag gyógyszertári. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Párom a netről szeretne rendelni fogyi port, állítólag gyógyszertári. Mi lehet ez?

Minden nap, ebéd előtt húsz perccel kell bevenni, kb. kávés kanál mennyiségű fehér port. Tényleg létezik ilyen gyógyszertári készítmény? vagy ez is csak valamilyen kacsa?

Aki találkozott már ilyennel írjon!

Köszönöm!


2009. szept. 9. 15:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
senki???????????
2009. szept. 9. 16:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem pont ezzel kéne kísérletezni.

régen vmi teheneknek való tápszert árultak tejporként.

az hogy ÁLLÍTÓLAG gyógyszertári, az édeskevés.

én is tudok sokmindent állítani.

nevét tudjátok egyáltalán?

2009. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na pont ez az. Gondoltam hátha valaki tudja. Aki árulja az nem mondta meg.

Durva azért... :(

2009. szept. 9. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen "csodapor".

Ezt 1000% -ra mondom neked, mivel sportedző vagyok, és a sportolókra sajnos jellemző, hogy mindenféle új szert ismernek, kipróbálnak és használnak, amennyiben az hatásos.

Milyen jó lenne úgy készülni egy versenyre, hogy nem kell kemény 12-16 hetes diétákat, órákig tartó zsírégető edzéseket végezni, csak enni a "csodaport".

Hidd el nekem, ami ilyen szempontból hatásos szer, az mind doppinglistás és nem tudod patikában megvenni recept nélkül.

Ami hatékony és legális az maximum L-karnitin vagy valami gyógynövénykivonat lehet, de ezek csak 1-2 % -ot tudnak hozzátenni a diéta és a mozgás hatására bekövetkező zsírvesztéshez. Sportolás nélkül hatástalanok, tehát nem diétás tápszerek. Sportolás mellett viszont felpörgetnek, energiát adnak.

Sport-táplálék kiegészítő boltokban kaphatók (pl: BioTech Shop)

2009. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez az.

2009. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ez az.

Köszi azért, így könyebb lesz lebeszélni róla. Amúgy egy aukciós portálon hírdették.

2009. szept. 11. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Beszéld le róla, mert a neten mindenféle fogyiporok keringenek amelyek nem hogy használnának, hanem inkább ártanak.

Inkább fogyózz fele együtt,még ha nincs is túlsúlyod hátha könnyebben megy neki.

Én csak életmódváltással /tudom ez most divatos kifejezés / fogytam áprilistól közel 20 kg-t. Ebben párom is sokat segített azzal, hogy folyamatosan biztatott és velem együtt próbálta ki az újabbnál újabb, nem mindig jól sikerült ételeket.

Sok kitartást hozzá!

2009. szept. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőtő, írnál erről bővebben?
2009. szept. 12. 11:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Kiiktattam a szénhidrátot és a zsírt az ételekből amennyire lehetséges. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszek. Sütit, kenyeret sertéshúst már régen nem láttam. Mostanra már nem is hiányzik. Megpróbálok minél többet mozogni, tornázni.

Pl. a tegnapi étrendem:

R: kaukázusi kefir natúr müzlivel /cukor és szárított gyümölcsök nélkül/

T: barack

E: sült hal zöldségkörettel

U: sárgadinnye

V: sült pulyka zöld salátával


Tulajdonképpen Norbi módszere, de nem vagyok fanatikus Norbi hívő. Nagy sallangot kerít a módszere köré, de az alapvető benne a szénhidrát és a zsír elkerülése amit már előtte sokan mondtak.

Természetesen az adagokra is oda kell figyelni, de ezek mind laktatnak és előbb-utóbb a szervezet már nem is kívánja a cukrozott ételeket.

A hoxán rengeteg fórum van erről. Érdemes ott is körülnézni. :)

2009. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Körül nézek, úgy is tag vagyok ;)
2009. szept. 13. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!