Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a paprikaolajat?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban arra gondolok, hogy hány percig kell fent hagyni, mert tegnap este, mikor először kipróbáltam muszáj volt lemosnom, mert annyira csípettt, hogy nem tudtam aludni...
2009. szept. 12. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is vettem, én napközben kentem be a hasam, csípőm körbe, majd betekertem folpackal. Nagyon bemelegedett és valóban csípett, de fél üveg után meguntam. Azóta ott áll. Azt hittem hatásosabb. Egyébként, ha kibírod és nem szeded le, pár óra mulva elmulik a csípés és akkor le lehet szedni a folpackot. Eleinte szerintem ne éjszakára kend. A bőröd szebb lesz tőle az biztos.
2009. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen..napközbe is elég kemény volt:D

Aztán mikor már nme bírtam tovább megpróbáltam volna lemosni Csakhogy nem jött le semmivel, és egyedül hideg vízzel lehetett mosni, mert már a langyostól is azt hittem, hogy felgyulladok :D Egyébként nagyon remélem, hogy azért lesz valami, haszna és nme a semmiért szenvedek vele:D

2009. szept. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!