Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyasztóteákról vélemény?

Fogyasztóteákról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni kb 10 kg-t, és szeretnék rásegíteni fogyasztóteával. Ti melyiket próbáltátok-e, melyik vált be?

2013. márc. 30. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom, de egy tea sem segít rá a fogyásra.
2013. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Amit én ittam attól nem volt étvágyam. Szóval csak akkor jó ha sokat eszel.
2013. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy sokat eszek. folyton éhes vagyok
2013. márc. 30. 19:10
 4/11 anonim válasza:
Dr. Chen Ginseng Slim fogyasztó tea nekem ettől a teától 5 kiló ment le 3 hát alatt, de mozogtam is mellette
2013. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szemléletekkel lehet akkor gond (és azzal, hogy mindig jön egy mézes madzag, ami szerint valakinek valami bejött, valamitől valaki lefogyott, holott ezek elhamarkodva levont tapasztalatok vagy szimpla marketing átveréses is lehetnek).


A rossz szemlélet az, hogy sokat eszel. Nem eszel sokat, csak bizonyára nem azt amit kell. Az evés és az éhség természetes dolog, az elhízás nem! Miből eszel sokat, húsból és zöldségből? Általában nem, az emberek 80-90%-a sok kenyeret, sok joghurtot, sok tésztát eszik. Na ez látszik meg rajtuk. Kiegészítve szalonnával már persze hogy nem sülhet ki sok jó, hiszen a szalonna is egy igen tápláló, zsírdús étel, nem lehet mellette rosszul emészthető, hormonális problémákat okozó ételt, például kenyeret fogyasztani. Ilyen problémákból származik általában a hiba.

2013. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy tea lehet jótékony hatással a szervezetre (például jót tesz az emésztésnek vagy gyulladás csökkentő hatású), de azt ráaggatni hogy "fogyasztó"? Hát ez olyan mint az intelligens mosópor.
2013. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 15. 14:30
 8/11 anonim válasza:
inkább vízhajtó, zsírégető teákat igyál... nekem a zöld tea segített, fekete tea, mate tea vagy rooibos :)
2013. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vegyél mezei katáng fűszerkeveréket és készíts belőle teát. Az van ráírva, hogy karcsúsító tea😂😂
2016. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A súlyfosztó teának borzalmas az íze. nem is hiszem, h kitartással fogyasztom. inkább nem akarok fogyni sem.
2017. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!