Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Green Coffee 1000 Zöld kávé?

Green Coffee 1000 Zöld kávé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbálta már valaki ezt a kávé-szerűséget? Van hatása? Olyan írjon aki próbálta vagy hallott róla! Köszönöm!

2013. ápr. 30. 13:05
 1/8 anonim válasza:
Hallottam már róla én is, de olyan tipikus átverésnek tűnik mint a többi, én is kíváncsi lennék hogy van e valaki aki már ki is próbálta. :)
2013. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát engem is nagyon érdekelne,én anno a Pai You Guo-t használtam,nekem az nagyon bevállt,de már nem lehet kapni. :( Ezért reménykedem hátha ez is hasonló..
2013. ápr. 30. 13:18
 3/8 anonim válasza:
Én is most kezdtem el szedni régen a fat minatortól ami tényleg tartalmazott zöld kávét fogytam. Most újra kezdem sima zöld kávéval
2013. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én csak azt nem értem, h minek kell venni a kapszulát...nem elég akkor inkább zöld kávét fogyasztani mondjuk napi 2-3szor?

Azt lehet tudni, hogy pontosan miket tartalmaz ez a fogyasztó szer? Én nem találtam róla sajnos semmit.

Csak azért van ennyi kérdésem, mert érdekel maga a termék, HA tényleg nincsenek rossz mellékhatásai és nem olyan, mint a többi kapszula, h ha abbahagyod, visszajönnek a zsírpárnák...

2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én anno pár éve akkor, még alig lehetett kapni, kipróbáltam a 800-t, Képtelen voltam cukor nélkül meginni, de nekem használt,sokat kellett inni utána, de nem volt éhségérzetem, (egyébként én a zabálós típus vagyok) Egy 20 zacskós kiszerelést ittam meg, az 20 nap volt és 4 kg fogytam tőle, tudom nem sok, de nekem az volt. Én az ára miatt hagytam abba, nem tudtam megfizetni a havi 30.000 Ft-ot, akkor annyi volt még. Ismerőseim fogyasztották és nagyon sokan lefogytak tőle. Most ismét a kapszulás fajtát az olcsóbbat szeretném kipróbálni. Esetleg írok milyen hatása volt. Egy próbát megér, de azért csodát ne várjatok, én a havi 10kg-os fogyásba nem hiszek, és elvileg nem is normális ennyit fogyni egy hónap alatt. A havi négy kg az még normális. Egyébként megkérdezném a csodafogyósokat, hogy 35 kg zsír után 2 hónap múlva a bőrét hova tette, mivel az nem húzódik vissza. Nekem 30 kg túlsúlyom van, 2 gyerek után. A lógó hasbőrt a kávékapszula nem mulasztja el.
2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy azóta kipróbálta e ezt valaki? :) Ki szeretném próbálni,de félek ez megint egy átverés....illetve elég sok félét találtam a neten,nem tudom van e ebből többféle is,van csak a csomagolás más,vagy van ami hamis..és az áruk is igen csak eltérő...van ahol 1500 ft,van ahol 10 000ft ugyanaz a kiszerelés....aki használj,megirná a tapasztalatát,és hogy hol rendelte?Köszönöm!! :)

2013. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aile válasza:

Sziasztok.


Ha a google-ba beírjátok , hogy pl green coffe fórum , vagy az épp aktuális ilyen csodatabletta nevét , ott nem egy és nem két olyan ember jelzi hogy használhatatlan , ártalmas és a pénzüket sem kapják vissza.

Nem szabad semmi ilyet beszedni ... keress fel inkább egy dietetikust vagy otthon amennyit bírsz mozogj ha nem tudsz elmenni egy konditerembe vagy a lakásból sem tudsz kimozdulni,jobban jársz vele mint ezekkel a "csodabogyókkal" szerintem.

Én nem tudok kimozdulni és mozogni sem tudok sokat de amennyit tudok azt itthon kipréselem magamból és bízom benne hogy ez meg fog változni.

2013. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Am a green coffe jó csak rosszul írják a dobozra: mozgás előtt kell bevenni és nem kaja körül. Mozgás előtt beveszem és utána mindig egy 1 kilóval kevesebbet mutat a mérleg.
2013. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!