Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki tud valami jo kis receptet...

Ki tud valami jo kis receptet amit folpack alá lehet kenni? Betekrni és és eltüntetni a zsirpárnát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Paprikakrémet lehet rendelni,és azzal bekenni.Ezt csak egy fél órára szabad!!!
2009. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
50%
Elnézést, azt hittem a narancsbőr fogalma tiszta. Igen, víz és egyéb méreganyagok távoznak, közben a krém pedig kifejti jótákony hatását.
2009. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

olvasd el diamond:testkontroll c. könyvét. tuti beválik, éhezés nélkül és kis mozgással fogyni fogysz!!

sok sikert!

2009. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

"Elnézést, azt hittem a narancsbőr fogalma tiszta."

Hogyne lenne tiszta, muszáj neki, mert fitness és testépítő edző vagyok.

A narancsbőrt nem tudod így eltüntetni, mivel kívülről egészen egyszerűen nem lehet eltüntetni a zsírszövetet.

A méreganyagokat pedig a zsírszövet raktározza el, amíg ez nem bomlik fel szabad zsírsavakra, addig az ottmarad sajnos.

Csak a víz távozik a bőr alatti kötőszövetekből.

Ez egy sok milliárdos óriási biznisz, én elhiszem ,- sőt álszent módon a párom révén részben mi is ebből élünk -de csak a hölgyek közismert hiszékenységére és lustaságára épít.

Akik valóban fogyni akarnak, azok hozzám fordulnak, és én garantálom nekik az eredményt....

2009. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"víz és egyéb méreganyagok"

ez különösen nagy aranyköpés volt.

Ezekszerint a víz méreganyag

:-)

Izzadás során még további "méreganyagok" távonzak, úgymint:

elektrolitok, kálium, nátrium, magnézium, foszfor, stb....

Ezek mind durva mérgek ám...

2009. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nos, nem írtam olyat, hogy ezzel lehet fogyni. Diéta és mozgás nélkül nem fog menni, ezt is írtam. Viszont ha az aromaterápiát vagy más hűtő hatású krémet nézel, akkor igenis hatásos a folpackozás, vagy fóliázás vagy fáslizás, kinek mi tetszik. Ez bizonyított.


A másik válaszra pedig: olvasni tudni kellene, nem írtam hogy a víz méreganyag. Nem az izzadásra gondoltam, mikor írtam a méreganyagokat, hanem azokra, amik bejutnak a nyirokkeringésbe.

2009. okt. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!