Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a tabletta mennyire hatásos...

Ez a tabletta mennyire hatásos? (BioTech USA)

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudom jó kategóriába írok-e, remélem igen.


Szeretném lefogyni a plusz kilóimat (nem túl sok, 5-6ra saccolnám), de főként formálódni, izmosodni. Diétára nem igazán van lehetőségem, erre most nem térnék ki.


Ez mennyire hatásos? [link]


2013. máj. 19. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet azon felfogni, hogy táplálék KIEGÉSZÍTŐ?
2013. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsonel a pont...nem mellesleg az ieneket edzes elott kellene szedni
2013. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diétával és sporttal egy-két %-ot segít majd. Diéta nélkül semmit nem ér.
2013. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*ilyeneket
2013. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első-második válaszoló, lehet hogy h.lyeséget kérdezek, de azért kérdezem mert nem értek hozzá, sosem diétáztam, sosem edzettem komolyabban. És ha valamit nem tudok, akkor kérdeznem kell... Lehet, hogy ti jártasak vagytok benne, én NEM! És valahol el kell kezdeni... Máshoz nem tudok fordulni.

Harmadik, köszi :)

2013. máj. 20. 12:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Brutal Blade 30-50% segítség, DE csak és kizárólag, ha edzel heti 4-5 alkalommal minimum 1 órát naponta! és persze a diétázás a legfontosabb! tápanyagdús, egészséges ételek, sok zöldség, kevesebb gyümölcs.

sok sikert! ;)

2013. máj. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!