Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A citromlé miatt fogyok?

A citromlé miatt fogyok?

Figyelt kérdés
Életemben először iszok 1 hete minden nap kétszer fél deci citromlevet azért, hogy eltoljam a menszeszem mert ma kéne megjönnie és holnap megyek nyaralni. Az utóbbi 1 hétben több mint 4 kiló ment le rólam, úgy, hogy zabáltam mint a dög, csipszet, kólát, csokit, kétszer ebédeltem meg kétszer vacsiztam minden nap, meg ilyenek, egyik nap megettem 1 liter fagyit együltő helyemben, és mégis fogyok, máskor meg alig megy le rólam 1 kiló, de mostmár nem tudom követni az eseményeket... Hallottam hogy a citromlé zsírégető, de ennyire??? Vélemények?
2008. jún. 18. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy zsírégető-e azt nem tudom, de rövidtávon kifogod savazni a gyomrodat ha ezt a szokást tovább folytatod.
2008. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, én is azt akartam írni, hogy ki fogja csinálni a gyomrod. A menzesz eltoló hatásában viszont egyáltalán nem lennék biztos a helyedben.
2008. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
37%
igen igyál minél többet.én is ezzel fogyok.
2008. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dehogy fogom inni csak még 4 napig aztán jövök haza! Szóval nemkéne!
2008. jún. 18. 17:10
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A citromlé eltolja a menzeszt??? Ez komoly? Én is elkezdem inni, ha tényleg lehet tőle fogyni. Frissen facsartat iszol, vagy üvegeset?
2008. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A citromlé ez tény hogy zsírégető hatásu de vigyázni kell vele mert savat csinál
2008. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hali! Most jöttem meg a nyaralásból és sikeres volt a citromlé kúra, mert még mindig nem jött meg de érzem hogy készülödik. Köszi mindenkinek a válaszokat, a citromlevezést pedig abbahagytam. Hogy attól fogytam e, valószinüleg igen, mert most abba maradt...
2008. jún. 22. 13:17
 8/18 anonim válasza:
67%
És ám igazit, v. üvegeset ittál? És eleve volt miből fogynod? Engem azért térdekelne, mert 163cm és 50kiló vok de ha 1hét alat lefogyhatnék 4kilót az nagyon szuperr lenne:) Gyenge a gyomrom de majd eszek hozzá puffasztott rizst.
2008. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ne a citromlével akarj elvesziteni pár kilot inkább annyit csinálj hogy reggelizz rendesen ebédelj is rendesen és 5vagy6óra után már ne egyél semmit...ha nagyon megéhezel egyél gyümölcsöt:)
2008. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


De jó uton jársz hogy szétmard a beled meg a gyomrod nyálkahártyáját!! Gratulálok, majd megyek látogatóba a hozzád!! ;-)


A kórházba!!


sok sikert


K

2008. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!