Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a zöld kávé kapszuláról?

Figyelt kérdés

Ne szóljátok le egyből, légyszi, hanem olvassátok át a linkeket. Én egy kicsit fenntartással vagyok, mint minden netes fogyasztószerrel kapcsolatban, mert nem szeretnék úgy járni, mint az a lány, aki nemrég volt benne a híradásokban, hogy egy netről rendelt fogyasztószer miatt gyakorlatilag megfőtt a saját testében. Bemenekült a zuhany alá, és hideg vízzel hűtötte magát, de már nem volt mit tenni.


Legfőképp az első linken lévő hozzászólások érdekesek, amelyek még hihetőek is, bár nekem furcsa, hogy egynéhány kétkedő (kamu?)kérdéstől eltekintve minden vélemény csak dicsér.


Az orvosi vélemény is magyartalan egy cseppet, és ilyen néven a neten aneszteziológust találtam, nem pszichiátert (de ez simán lehet az én figyelmetlenségem is).


Amúgy tudom: sport és étrend, de amikor úgy érzi az ember, hogy már unja, mert nem használ, és föladja, mert utálja, akkor sok minden megfordulhat az ember fejében.


Azonban azért kérek minél több véleményt, mert még élni szeretnék, és ha kövéren, akkor kövéren, és semmiképp sem szeretnék mindenáron beleugrani valamibe, fontosabb az egészségem.


Ráadásul ez a mai napi akció... Hát tényleg nem tudom. Ha van ötletetek, segítsetek, légyszi, köszi.


2013. máj. 31. 04:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Csak a linkek maradtak le :-)))


Tehát:


[link]

[link]

2013. máj. 31. 04:18
 2/11 A kérdező kommentje:

A szerencsétlenül járt lány:


[link]

2013. máj. 31. 04:20
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Ártalmatlan a kávé. KÁ-vé.

Nem léteznek fogyasztószerek. A zöld kávéban egy sav csökkenti a vércukorszintet, ettől még ha cukros kaját eszel hízni fogsz. Ennyi a segítség, nem tudod megkerülni hogy kevesebb cukrot egyél. Ha már híztál az azt jelenti, hogy elég hízékony vagy hozzá, hogy a nyugati étrend mellett (sok cukor, keményítő, tej) hízz. Akkor nincs mese, bőven ideje van váltani. Ezen sem kávézási, sem zöldkávézási szokások nem fognak tudni változtatni.


Félni ne félj tőle, beteg nem leszel. De ha csak minden 100. nő megveszi ezt a terméket az mekkora szégyen már? Millió forintok mennek el a semmire.


Ezt a pénzt kaphatnám én, én segítenék is érdemben.

Ezt a pénzt kaphatnák éhezők, rákosok, a fenébe is akármilyen értelmes, konstruktív célra fel lehetne használni. Még ha c és d-vitamint, halat vagy omega3 kapszulát vennétek a pénzből az is értelmes felhasználás lenne.

Vagy ennyivel több pénzből húst, zöldséget venni, kevesebb lisztet.


A sportot azért unod mert túl intelligens vagy, a sport ritkán az ész villogtatása.. Kezdj el harcművészetet tanulni, Taichizz. Ez szellemibb, emelkedettebb edzésforma mint a sportok többsége.


Étrended meg nem használ. Persze hogy nem. 1. nyilván nem jó étrend. 2. nem is lehet jó, mert az ember nem bír kötött étrendet követni. kikészülünk tőle, nem erre vágyunk.


Étrend helyett csak meg kéne válogatni, hogy mostantól húsból, zöldségből és gyümölcsből készítesz ételt, és csak ilyet eszel meg. Nem cukros lisztes joghurtos dolgokat, hanem élelmiszereket. Nem étrend kell, hanem jó minőségű és változatos alapanyagok. Ez segítene.

2013. máj. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sztem egesz nap ettöl hasmenésed lenne.

én is fogyukáztam kb 20 éves korom óta,most 31 vagyok,igazabol tartósan egyszer se sikerült.

a leghatásosabb eredményt a személyi edzö mellett értem el.

vagy most van az amplifitness,azzal nagyon gyorsan el lehet érni változást csak ugye az meg penz.

sok fogyokuras gyogyszert kiprobaltam de egyse jött be igazan,a gyomrom meg ki van készülve.

úgyhogy en nenm ajanlom ilyen kapszulak szedeset.

de ha megnezed van amit a Liptai C. reklamoz,a nö meg rendesen el van hízva.

ami az unokatesómnak bejött,és nem jött vissza,az a 7 napos diéta.

2013. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A paleótól olyan szép egyenletesen lehet fogyni, miközben az ember jókat kajál, soha nem éhes? Miért kell mások pénztárcáját dagasztani hangzatos ígéretekért cserébe?

Egyébként valamennyi csodakapszula mellé szigorú diétát rendelnek el, aztán lehet gondolkodni, hogy mi tette meg a hatását.

2013. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző első mondatom végén a kérdőjel téves:) Állítás és tapasztalat.
2013. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne vedd meg!!!!Semmit nem ér,én most már több mint a felét beszedtem,de sem nem csökkent az étvágyam,sem semmi más nem történt.
2013. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 discovery00 válasza:
Én bioboltosat vettem, egész olcsón kevesebbet eszem sokat mozgok és megvan a hatása! Nekem bevált, egy próbát megér, de nem egy fél doboz beszedése után, meg sok kalória bevitel után, nem ez fogyaszt ez csak segít, mert felgyorsítsa az anyagcserét. Nekem bevált!
2013. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
amíg nem a kevesebb evés végez az emberrel. vagy amíg nem pont ez fogja a hízást okozni..
2013. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ezt a Zöld kávé kapszulát én sem merném megvenni,furcsa a honlapjuk, mindég aznap van az akcio,a kommentek napi datumját mindég vátoztassák hogy frissnek tünjön,és ha más nyelven nyitod meg ugyan azok a képek vannak más nevekkel.Az orvos neve is más,de ugyan az a duma alatta és a kép is.

Hogy döntöttél,megvetted? én gondolkodom hogy kiprobálom a Leptin green coffee 800 at, azt nagyon sokan dicsérik. Persze hogy változtatás nélkül nem lehet fogyni(cukor,zsiros étel mellözése)..viszont segithet az éhség csökkentésében és az anyagcsere felgyorsitásában..sokan igy értek el eredményt..és dicsérik hogy ez nélkül nem sikerült volna.

2013. jún. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!