Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igaz hogy ha citromos vizet...

Igaz hogy ha citromos vizet iszok segít a fogyásban? Zsír égető hatása van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 00:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Dehogy :D én tömegnövelek és mindig azt iszom edzés közben.
2013. jún. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A savanyú dolgok a vércukor vagy inzulinválaszt mérséklik egy kicsit, ettől senki nem fogy. A savanyúság (ez csak elv!) szintén.
2013. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
A citrom ideális lúgosító hatású, és a benne lévő C-vitamin gyorsítja az anyagcserét! Persze csak magában ne várj csodát, viszont rendszeres mozgással igenis segít a fogyásban! :)
2013. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Ez az első mondatnál hitelét vesztette, ott hogy lúgosító hatású.


Én sosem láttam még olyan figyelmeztetést a boltban, hogy FIGYELEM! a citrom gyermekeknek x mennyiség fölött nem adható mert lúgosító hatású EZÉRT felboríthatja a szervezetük sav-bázis egyensúlyát EZÉRT olyan kínhalált okoz, amit az ellenségeiknek sem nagyon kívánnának.


Tehát a lúgosítás az éppen divatos divatgondolat vagy elmélet, akkora valóságtartalma van egyébként mint a c-vitamin fogyást segítő hatásának, vagy anyagcsere gyorsító hatásának.

2013. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána rendesen barátom! A citrom ámbár savas kémhatású, a szervezetbe jutva lúgosít! Ennyi.
2013. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Holnap veszek egy zacskó citromot. Megeszem. Saját felelősségre. Ha lúgos leszek akkor meghalok de ezt természetesen a tudományért boldogan vállalom és kizárólag az én felelősségem.


Mekkora is az esély rá, hogy a szervezetem pH egyensúlya felboruljon.. nagyon 0-hoz tendál, de persze lehet az elképzelésem hibás, és holnap meghalok mert az enzimjeim, hogy éljek csak viszonylag szűk pH tartományban tudnak működni. Az eltolódás a végemet jelentené. Lehet az utolsó írásom ez :S

Mennyi citrom legyen?

2013. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Apropó utána néznék én, de nem olvasom nőklapjakáfét. Így lehet nem fogok találkozni a témát alátámasztó bizonyítékokkal HITELES fórumokon.
2013. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Te annyira hülye vagy :D Az h a citrom lúgosít jó dolog! A szervezetnek az a jó h megfelelően lúgos! Idiot.
2013. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

és a Te szavaid mitől hitelesebbek mások számára, mint egy nőklapja cikk? Azért mert adtál magadnak egy ilyen nevet, körmönfontan fogalmazol és minden sz.r, ami szerinted sz.r?

Az egyik zumbás kérdésnél olvastam a hozzászólásodat, miszerint a zumba nem fogyaszt, mert csak egy táncféleség és csinálja csak a kérdező, ha látja benne a szórakozást.. táncféleség igen, ami által intenzíven mozogsz x időt, akkor szerinted az nem fogyaszt? Ismerek olyat, aki a puszta napi sétálástól lefogyott, akkor egy táncedzéstől hogy a viharba ne fogyna? Minden mozgásforma fogyaszt, amihez nincs szokva a szervezet. Elég ehhez józan parasztival gondolkozni.

2013. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

ÉN A TUDOMÁNYNAK HISZEK.


Márpedig SEM valami mozgásféle nem fogyaszt (mozgás fogyaszt-> nőklapja szint)


SEM a citrom nem lúgosít (nőklapja szint).


Nem azért, mert én mondom. Hanem mert ezeket semmi nem támasztja alá. Lefogy valaki mert sétál, de gondolkozz.. bakker, ennyire nem fájhat.. a lakosság nagyobb része elhízott, nem fog egy kis tinci-tánci vagy egy kis séta, citrom senki fogyásában szerepet játszani.

A chszegény táplálkozás igen.


Te nem ismersz zsíros küzdősportolókat? PEDIG VANNAK, és egy birkózó vagy box vagy karate edzéshez képest egy kis zumbázás az valóban csak gyaloggalopp.


Az ilyen fogyasztó mozgás meg lúgosító gyümölcs elméletek nem azért nem igazak, mert én körmönfont módon tagadom őket. Hanem mert nem fogyhat le velük senki, nincs elsavasodott ember aki kilúgosodna.. MERT LÉGBŐLKAPOTT értelmetlenségek. Te olvastad valahol, és terjeszted ennyi a valóságalapja. Én persze hogy tagadom.


Egyébként meg tessék olvasni tudományos, hiteles folyóiratokat, cikkeket, pubmed-et .. szóval valamirevaló forrásokat. Nem fogsz lúgosítást találni..


[link]


[link]


Ezek alap, logikus írások. Következetesek. De persze ha az elsavasodásról mint betegségről kutatásokat találsz vagy a citrom lúgosító hatásáról tanulmányokat akkor valóban lesz miről beszélni. Jelenleg viszont a Harry Potterről is beszélhetnénk..

2013. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!