Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ADIPEX? Ma vettem be az első...

ADIPEX? Ma vettem be az első szem adipexemet, gyorsabb pulzusszámot tapasztaltam, majd 2 óra elteltével, a bal oldali lapockámnál, enyhe szúró érzést éreztem. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Igen, van összefüggés... többet ne vegyél be abból a szarból.
2013. jún. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 poiu ***** válasza:

Kukába vele: [link]


Az Adipex hatóanyaga (phentermine) hasonló az amfetaminhoz. Rá lehet szokni és mindenféle mellékhatása lehet. Igazából csak akkor életveszélyes, ha bizonyos más gyógyszereket is szedsz mellette, vagy ráiszol.

Étvágycsökkentő pirulák helyett csökkentsd az étvágyadat a cukrok és a keményítő elhagyásával. 2-3 hét alatt át tudsz állni.

2013. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 poiu ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy a phentermine-t egy csomó országban kábítószerlistára tették (pl. Franciaországban), mert veszélyes, nem hatásos és súlyos mellékhatásai lehetnek. Nem tudom Maygarországon listán van-e, mindenesetre ne mutogasd a szomszédoknak.
2013. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, ez 100%. Hagyd abba a szedését. Én fél évig szedtem, ugyan a kilók repültek lefelé, de túl gyorsan (36 kiló fél év alatt... persze rengeteget sportoltam és diétáztam is az Adipex mellett, így lettem 90-ből 54 kiló). Most hagytam abba két hónapja, egyik napról a másikra eldöntöttem, hogy nekem nem kell és már nem szedem. Ugyanúgy eszem, ugyanúgy sportolok, semmi nem jött vissza. Mellékhatás nálam annyi volt, hogy néha felébredtem az éjszaka közepén és nem tudtam visszaaludni, illetve szívdobogás két-három alkalommal, de az már akkor mikor barom módjára túl sokáig szedtem. Mindenesetre nem tesz jót, lehet én is csak később látom majd kárát, de az adott pillanatban mindennél jobban le akartam fogyni, csoda hogy mikor elértem a célom sikerült letenni azt a szart. 22L
2013. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat,ma nem vettem be semmi bajom nem volt,holnap rápróbálok még egyszer.....én szedtem évekkel ezelőtt akkor nem volt vele gondom.30 szemtől -10kg ment le
2013. jún. 18. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a 4. válaszadót. Sokáig szedte, csodás hatást ért el, gyorsan, különösebb mellékhatások nélkül, abba is tudta hagyni egyik napról a másikra, a kilók sem jöttek vissza (HURRÁ)de a szer szar és másoknak nem ajánlja???
2013. jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, mert másoktól csak rosszat hallok róla. Édesanyám is szedte, ő nem aludt tőle egy héten keresztül csak 2-3 órákat, abbahagyta. Másnak légzési problémákat okozott. Nekem bevált, a kérdezőnek szívdobogása lett tőle, így neki nem ajánlom. Mindenki próbálja ki, akinek úgy bejön mint nekem az szedje, de akinek a legkisebb problémát is okozza annak azt tanácsolom AZONNAL hagyja abba, mivel ez egy ideggyógyszer amivel tilos szórakozni.
2013. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Enyhe szúró érzés.. az attól is lehet, hogy beszorul a levegő, de persze ördögtől való dolog... jajj, hagyjuk mááár....


én szedem, semmi bajom. Az meg, hogy csak 2-3 órát alszom? (ami nálam spec nem igaz)... hát könyörgöm...én akarok vékony lenni, ennyit már csak kibírok...

2013. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mik a tapasztalataid a kérdés óta, használt, rosszul voltál tőle később is? Honnan vetted?
2013. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
-10kg 20 szemtől,mellék hatás nincsen,már nem szedem,a neten rendeltem,eredeti volt :)
2013. júl. 20. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!